اخبار > بازدید دوره ای نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با همراهی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان از شهرک صنعتی بوشهر۲
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر؛

بازدید دوره ای نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با همراهی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان از شهرک صنعتی بوشهر۲

نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر، از دو واحد صنعتی فعال در شهرک صنعتی بوشهر۲ بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر؛ در این بازدید، جمیری از روند تولیدات واحد صنعتی تولید کولرهای گازی بازدید کرده و از نزدیک در جریان مسائل و دغدغه های صنعت و کارگران صنعتی قرار گرفتند.

نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی همچنین با بازدید از محل طرح بزرگ تولید باطری صنعتی با مسائل پیش روی این طرح صنعتی آشنا شده و قول مساعدت و پیگیری مشکلات در جهت رفع موانع و رایزنی با مسئولان ذی ربط را دادند.

در این دیدارصفوی، به بیان عملکرد شرکت شهرک های صنعتی در حمایت از واحدهای تولیدی در قالب بسته های حمایتی صنایع کوچک پرداخت و گفت : پیگیری های مستمر و بازدیدهای دوره ای از شهرک ها و نواحی صنعتی استان و واحد های تولیدی مستقر، در جهت آگاهی از مشکلات تولید کنندگان و صنعتگران و نیز کوشش در جهت رفع موانع تولید بوده است.

در پایان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر؛ راه اندازی واحدهای صنعتی راکد و غیر فعال را از دیگر اولویت ها و اهداف اصلی این شرکت برشمرد.

 

 

تاريخ: 1399/09/26  | ساعت: ٠٨:٢٧ | شناسه: ١٢٥١٥ | تعداد نمايش: 317

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج