اخبار > سرمایه گذاری ۳۷۵ میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی استان بوشهر
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر؛

سرمایه گذاری ۳۷۵ میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی استان بوشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر با اشاره به افتتاح ۲۳ واحد صنعتی و تولیدی در این شهرک‌ها گفت: در نیمه نخست امسال افزون بر۳۷۵ میلیارد ریال در اجرای طرح‌های تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان بوشهر سرمایه‌گذاری شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر ، مهدی صفوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با بیان اینکه "در همه شهرستان‌های 10گانه استان بوشهر شهرک و نواحی صنعتی ایجاد شده است" اظهار داشت: هم اکنون بیش از 390 واحد تولیدی و خدماتی در شهرک‎ها و نواحی صنعتی استان بوشهر فعال است.

وی، با اعلام اینکه "در نیمه نخست امسال 375 میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی استان بوشهر در ساخت و راه‌اندازی واحدهای تولیدی سرمایه‌گذاری شده است" گفت: این میزان سرمایه‌گذاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر از افتتاح 23 واحد صنعتی و تولیدی در این شهرک‌ها خبر داد و افزود: با افتتاح این واحدها زمینه اشتغال بیش از 300 نفر فراهم شده است.

صفوی با بیان اینکه "میزان اشتغال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر در 6 ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 3 برابر افزایش یافته است" خاطر نشان کرد: در این مدت 35 هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر به  سرمایه‌گذاران واگذار شده است.

وی، شهرک‌های صنعتی بوشهر، برازجان و بندر ریگ را بیشترین جذب سرمایه گذار و واگذاری زمین صنعتی دانست و تصریح کرد: تاکنون 375 واحد تولیدی، صنعتی و خدماتی با سرمایه‌گذاری 773 میلیارد تومان در شهرک‌های صنعتی استان بوشهر به بهره‌برداری رسیده‌ است.

تاريخ: 1399/08/28  | ساعت: ١٣:٤٤ | شناسه: ١٢٣٢٦ | تعداد نمايش: 474

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج