اخبار > برگزیدگان اولین رویداد شناسایی چالش ها و نیازهای فناورانه صنایع استان بوشهر معرفی شدند.
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر

برگزیدگان اولین رویداد شناسایی چالش ها و نیازهای فناورانه صنایع استان بوشهر معرفی شدند.

در روز چهارشنبه 7 آبان ماه 1399 اختتامیه رویداد شناسایی چالش ها و نیازهای فناورانه صنایع استان بوشهر با حفظ تمام پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد ملی کرونا و با ارائه 10 طرح در دانشگاه خلیج فارس برگزار شد که از میان این طرح ها با بررسی و نظر هیات داوران 3 فناور برتر برگزیده و معرفی گردیدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر ، رویداد شناسایی چالش ها و نیازهای فناورانه صنایع استان بوشهر با حمایت شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر و همکاری پارک علم و فناوری خلیج فارس توسط شرکت شتاب دهندگان بازار پارس از تاریخ 15 تیرماه 1399 با اعلام عمومی فراخوان آغاز شد که 22 نفر از فناوران استان شامل اعضای هیات علمی دانشگاه ها، مدیران شرکت های دانش بنیان و مشاوران تخصصی در سامانه سایت shetaba.irثبت نام نمودند.

در ادامه این رویداد چهار کارگاه آموزشی شامل کارگاه شناسایی و مستندسازی نیازهای فناورانه، کارگاه های مالکیت فکری ثبت برند و ثبت اختراع و همچنین کارگاه نحوه ارائه به سرمایه گذار برای توانمندسازی مشاوران و شرکت کنندگان در این رویداد با حضور 102 نفر از مشاوران، فناوران و علاقمندان به این موضوعات برگزار گردید.

دبیرخانه این رویداد پس از بررسی طرح های ثبت شده در سامانه از بین طرح های ارائه شده 10 چالش یا نیاز فناورانه شناسایی شده را برای ارائه در اختتامیه این رویداد انتخاب نمود که فناوران این طرح ها را در حضور هیات داوران ارائه نمودند.

هیات داروان پس از بررسی چالش ها و نیازهای فناورانه صنایع استان بوشهر برگزیدگان این رویداد را به شرح ذیل معرفی نمودند.

مقام اول: خانم محمدی با شناسایی نیاز فناورانه سیستم تصفیه کامل و بازچرخوانی آب در کارخانه تولید الکل طبی

مقام دوم: خانم بزرگمهر با شناسایی نیاز فناورانه کاهش ضایعات کارخانه تولید تشک های ورزشی

مقام سوم: آقای حیدری با شناسایی نیاز فناورانه کاهش ضایعات کارخانه چوب و کارگاه های نجاری

برگزیدگان این رویداد در حضور هیات داوران، مدیران ارشد شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر و پارک علم و فناوری خلیج فارس جوایز و لوح های سپاس خود را دریافت نمودند به نفر اول این رویداد لوح سپاس و مبلغ 50 میلیون ریال هدیه نقدی، نفر دوم رویداد لوح سپاس و30 میلیون ریال هدیه نقدی، و نفر سوم رویداد لوح سپاس و مبلغ 20 میلیون ریال هدیه نقدی اهدا گردید.

در پایان این رویداد با نظر شرکت شهرک های صنعتی استان مقرر گردید تمامی فناوران حاضر در این رویداد در سامانه eserviceبه عنوان فناور ثبت نام نموده و نیازهای فناورانه خود را ثبت نمایند تا با همکاری دیگر فناوران کشور چالش های شناسایی صنایع استان رفع و باعث توسعه اقتصادی و افزایش تولیدات صنعتی کشور گردند.

تاريخ: 1399/08/12  | ساعت: ١٨:٢٢ | شناسه: ١٢٢٢٠ | تعداد نمايش: 325

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج