اخبار > تعداد482 طرح تولیدی در حال ساخت و ساز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر خبر داد؛

تعداد482 طرح تولیدی در حال ساخت و ساز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهرگفت : درحال حاضر482 طرح تولیدی با مساحت 293 هکتار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان توسط سرمایه‌گذاران در مراحل ساخت و ساز می باشند.

بنا به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر صفوی اظهار داشت: از مجموع طرح های در دست ساخت 243 طرح در مرحله واگذاری زمین، 88مورد در مرحله دیوار کشی، 116 طرح در دست نصب سوله و 35 طرح در مرحله نصب ماشین آلات می باشند.

وی اظهار داشت : همچنین از مجموع این طرح ها 296 طرح فعال و 186 طرح غیر فعال می باشد و در صورتیکه متقاضیان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، زمین صنعتی دریافت کرده و عملیات ساخت واحد صنعتی خود را آغاز نکرده‌اند، پس از گذشت تاریخ تعهد در دفترچه قرارداد، در چندین مرحله اخطار دریافت می‌کنند و پس از این مراحل در صورتی که مجددا اقدام به ساخت و ساز ساختمانی و نصب و راه‌اندازی خط تولید نکنند شرکت شهرک‌های صنعتی در چندین مرحله اخطار صادر کرده و پس از آن در صورت عدم شروع به‌کار اقدام به فسخ قرارداد و بازپس‌گیری زمین می‌کند.

 صفوی درپایان بیان داشت : سرمایه گذاری این طرح ها 1492 میلیارد ریال می باشد و پیش بینی می گردد در صورت به بهره برداری رسیدن زمینه اشتغال 1000 نفر فراهم گردد.

 

تاريخ: 1399/08/10  | ساعت: ١٢:٤٠ | شناسه: ١٢١٨٨ | تعداد نمايش: 581

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج