اخبار > پیام تبریک سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

پیام تبریک سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت

عضو هیأت مدیره و سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت زادروز نبی مکرم اسلام(ص) و فرارسیدن "هفته وحدت" پیامي صادر كرد.

عضو هیأت مدیره و سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت زادروز نبی مکرم اسلام(ص) و فرارسیدن "هفته وحدت" پیامي صادر كرد.
 
به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، متن پیام اصغر مصاحب به شرح زير است:
 
ماه فرو ماند از جمال محمد 
سرو نباشد به اعتدال محمد 
قدر فلک را کمال و منزلتی نیست 
در  نظر قدر با کمال محمد 
 
آغاز ماه پرخیر ربیع و شمیم نفحات قدسی و روح پرور رسول مهربانی یادآور شکوه و عظمت میلاد ابرمردی از سلاله ابراهیم و نشانه‌ای بزرگ از رحمت و مغفرت الهی بوده و همواره خواهد بود.

بی‌شک پیروی از مکتب اصیل و انسان ساز رسول مهربانی‌ها و همدلی، همراهی و اتحاد پیرامون مکتب این آخرین برگزیده حق تعالی، عمل به کلام متبرک حضرتش است؛ آن‌جا که فرمود: "الجماعة رحمة و الفرقه عذاب؛ وحدت مایه رحمت و تفرقه موجب عذاب است."

فرا رسیدن میلاد سراسر نور خاتم النبیین، رحمة للعالمین، پیامبر خوبی‌ها، حضرت محمد مصطفی(ص)، آغاز هفته وحدت و میلاد امام جعفر صادق(ع) را تبریک عرض نموده، اعتلای بیش از پیش میهن اسلامی و عزت روزافزون امت مسلمان در سراسر گیتی را از درگاه لایزال الهی خواهانم.

همچنین لازم می‌دانم اهانت به ساحت قدسی پیامبر اسلام(ص) که موجب تأسف و تأثر عمیق هر انسان آزاده و موحدی شده است را محکوم نموده و با تمسک به آیه شریفه: "یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ؛ کافران می‌خواهند تا نور خدا را به گفتار باطل (و طعن و مسخره) خاموش کنند و البته خدا نور خود را هرچند کافران خوش ندارند، کامل و محفوظ خواهد داشت (صف/ ۸)"، مسلمانان جهان را به حفظ وحدت و همبستگی بیش از پیش دعوت نمایم.

اصغر مصاحب
عضو هیأت مدیره و سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

تاريخ: 1399/08/08  | ساعت: ٠٩:٠٠ | شناسه: ١٢١٧٤ | تعداد نمايش: 2284


خروج