اخبار > تسهیل معرفی صنایع کوچک و متوسط و محصولات تولیدیشان به صنایع متوسط و بزرگ از طریق نظام مبادلات پیمانکاری فرعی (SPX)
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی بوشهر خبر داد؛

تسهیل معرفی صنایع کوچک و متوسط و محصولات تولیدیشان به صنایع متوسط و بزرگ از طریق نظام مبادلات پیمانکاری فرعی (SPX)

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی بوشهربیان داشت: برنامه توسعه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی یکی از برنامه های توسعه صنایع کوچک می باشد که در قالب این برنامه ضمن شناسایی و طبقه بندی پیمانکاران، تسهیل در ارتباط آنان با کارفرمایان و تطابق با الزامات کارفرمایان و توانمند سازی پیمانکاران می پردازد.

نظام مبادلات پیمانکاری فرعی (SPX) یکی از روش های مدرن توسعه صنعتی برای صنایع کوچک و متوسط می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر، معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی بوشهربیان داشت:  برنامه توسعه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی یکی از برنامه های توسعه صنایع کوچک می باشد که در قالب این برنامه ضمن شناسایی و طبقه بندی پیمانکاران، تسهیل در ارتباط آنان با کارفرمایان و تطابق با الزامات کارفرمایان و توانمند سازی پیمانکاران می پردازد.

خزان ، اظهار داشت: الگوی توسعه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی (SPX) ، یکی از الگوهای توسعه شبکه های عمودی است که دارای محدودیت جغرافیایی نبوده و به عنوان یک مرکز متمرکز، در سطح کشور فعالیت نموده و خدمات خود را به پیمانکاران و تولید کنندگان (مبتنی بر سفارش ) عرضه می نماید تا خدمات و محصولات خود را در اختیار سایر شرکت ها و کارخانجات ( به عنوان کارفرما یا پیمانکار اصلی ) قرار دهند.

وی همچنین افزود: از جمله اهداف این طرح ایجاد رویه در شناسایی،ثبت و به روز رسانی اطلاعات پیمانکاران و کارفرمایان، ارتقا و حمایت از پیمانکاران جهت پوشش نیاز کارفرمایان داخلی و خارجی و شناسایی، ایجاد و توسعه بازار برای آنان می باشد.

معاون صنایع کوچک  شرکت شهرک های صنعتی بوشهر، بیان داشت: کلیه واحد های صنعتی دارای مجوز تولیدی از وزارت صنعت،معدن و تجارت با قابلیت فعالیت در حوزه پیمانکاری و سفارش پذیری شامل صنایع فعال در زمینه تولید محصولات نفتی و گازی ، قطعات خودرو ، صنایع دریایی،برق و الکتریک ، صنایع فلزی و فولاد، ماشین سازی و تجهیزات صنعتی ، صنایع معدنی وکانی غیر فلزی ، تجهیزات صنایع پتروشیمی و تجهیزات و ادوات کشاورزی  مشمول حمایت از این دستورالعمل می گردند.

ایشان در پایان افزودند: واحدهای صنعتی می توانند جهت ثبت نام در سامانه SPXبه  معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر مراجعه و یا با شماره 07733446015 داخلی 101یا 105 تماس حاصل نمایند.

تاريخ: 1399/07/23  | ساعت: ٠٩:١٩ | شناسه: ١٢٠٤٩ | تعداد نمايش: 117

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج