اخبار > بيانيه مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بيانيه مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت هفتم مهر ـ روز آتش نشانی و ایمنی ـ بيانيه‌اي صادر كرد.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت هفتم مهر ـ روز آتش نشانی و ایمنی ـ بيانيه‌اي صادر كرد.
 
به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، متن اين بيانيه به شرح زير است:
 
"هرکه سیلابی یا شعله‌ آتشی را بازگرداند، برای او پاداش شهید است." رسول‌ خدا(ص)

سرمایه‌هاي انسانی باارزش ترین منابع سازمانی هستند که زمینه تحقق اهداف سازمانی را فراهم آورده و رشد و توسعه سازمان‌ها و درپی آن جامعه، در گرو استفاده صحیح از نیروی کار و داشتن نیروی کار سالم، در گرو محیط کار ایمن می‌باشد.

ما در سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران و شركت‌هاي استاني تابعه همواره پيشگيري را بر اصلاح در امور ارجح دانسته و مصمميم با اجراي طرح‌هاي كارآمد در حوزه ايمني، مأموريت خود را به‌نحوي اثربخش به انجام رسانده و با بهبود مستمر فرآيندها، همراه با مشاركت همه ذي مدخلان، در راستاي توسعه پايدار حركت كنيم.

هفتم مهر روز ايمني و آتش نشاني، روز قدرداني از تلاش شبانه روزي آتش نشانان پرتلاش و ترويج گران فرهنگ ايمني و پيشگيري از حوادث در سطح كشور و یادآور رشادت‌های شهدای آتش نشان پالایشگاه آبادان و حادثه ساختمان پلاسکو است.

از تمامی مدیران و متخصصان و فعالان در حوزه ایمنی و همکاران محترم انتظار می‌رود، با تبیین اهداف و راهبردهای مناسب، منطبق با خط مشی HSEE وزارت صنعت، معدن و تجارت و گام برداشتن در راستای ارتقاء سطح ایمنی در شهرك‌ها و نواحي صنعتي و مناطق ويژه اقتصادي تحت پوشش و واحدهای صنعتی كوچك و متوسط و دستیابی به نتیجه مطلوب و مناسب با استانداردهای جهانی در این حوزه اقدام نمایند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان و تبریک این روز به آتش نشانان و فعالان حوزه ایمنی، آرزوی توفیقات روزافزون ایشان را از خداوند منان مسألت دارم.


محسن صالحي‌نيا
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت
و رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

تاريخ: 1399/07/07  | ساعت: ٠٨:٠٠ | شناسه: ١١٨٧٤ | تعداد نمايش: 1951


خروج