اخبار > کارگاه آموزشی ” شناسایی و مستند سازی نیازهای فناورانه صنایع” برگزار شد.
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی بوشهر؛

کارگاه آموزشی ” شناسایی و مستند سازی نیازهای فناورانه صنایع” برگزار شد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی بوشهر از برگزاری کارگاه آموزشی شناسایی و مستند سازی نیازهای فناورانه صنایع در سالن جلسات پارک علم و فن آوری خلیج فارس، با همکاری شرکت شهرک های صنعتی بوشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر؛خزان  از برگزاری کارگاه آموزشی شناسایی و مستند سازی نیازهای فناورانه صنایع در سالن جلسات پارک علم و فن آوری خلیج فارس، با همکاری شرکت شهرک های صنعتی بوشهر و با حضور برخی از مدیران واحدهای مستعد ،مستقر در شهرک های صنعتی استان، مشاوران، و شرکت های دانش بنیان، نخبگان علمی و اساتید دانشگاه خبر داد و گفت:

این کارگاه آموزشی، با ارائه دکتر قاسمی ازشرکت شرکت شتاب دهندگان بازار پارس و با بیان سرفصل و محتوای کارگاه آموزشی برگزار شد.

وی بیان داشت : برگزاری این دوره ها و کارگاه های آموزشی می تواند گامی روبه جلو در جهت شناسایی نیازهای فناوری واحد های صنعتی و همچنین آشنایی مدیران و مشاوران در مستند سازی نیازهای فناورانه صنایع باشد.

معاون صنایع کوچک  شرکت شهرک های صنعتی بوشهر، اظهار داشت : این کارگاه آموزشی طی روزهای 21 و 22 شهریورماه به صورت 16 ساعت حضوری و 16 ساعت تحویل پروژه  برگزار و با اعطای گواهینامه معتبر از سازمان صنایع کوچک کشور به کار خود پایان داد.

تاريخ: 1399/06/29  | ساعت: ٠٩:٢٧ | شناسه: ١١٧٩٨ | تعداد نمايش: 288

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج