اخبار > پیام تبریک مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر به مناسبت هفته دولت و روز کارمند
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر؛

پیام تبریک مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

مهندس مهدی صفوی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر با گرامی داشت نام و خاطره شهیدان والا مقام رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به دولتمردان ،مسئولان ،کارمندان و کارکنان دولت تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:
«بسمه تعالی»
هفته اول شهریور ماه، مصادف با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و «هفته دولت» نامگذاری شده است . تاریخ ایران و انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور ماندگاری بزرگ مردانی است که خدمتگزاری بی ادعا سیره،منش و روش آنان بوده است .
هفته ی دولت فرصتی است تا نیروهای خدوم دولت در تجدید پیمان با شهیدان رجایی و باهنر افق های تازه ای از پیشرفت و توسعه را طراحی و همدلی و همزبانی را به منصه ظهور رسانده و با تدبیر ، زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور ، در حیطه های مختلف به ویژه در زمینه گسترده شدن روحیه امید در دل تمامی ایرانیان را فراهم آورند .
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه ی کارمندان خدوم و متعهد و بویژه همکاران خودم در شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بحق جمهوری اسلامی ایران تا رسیدن به جایگاه رفیع علم و عمل و تولید در سالی که مزین به «سال جهش تولید » نامگذاری گردیده است از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

تاريخ: 1399/06/02  | ساعت: ٠٨:٢٨ | شناسه: ١١٤٦٩ | تعداد نمايش: 327

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج