اخبار > افتتاح نمایشگاه دائمی نهضت ساخت داخل صنایع استان بوشهر در روز ملی حمایت از صنایع کوچک
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر خبر داد؛

افتتاح نمایشگاه دائمی نهضت ساخت داخل صنایع استان بوشهر در روز ملی حمایت از صنایع کوچک

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر از افتتاح نمایشگاه دائمی نهضت ساخت داخل صنایع استان در روز ملی حمایت از صنایع کوچک درمحل مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر واقع در شهرک های صنعتی بوشهر 2 خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر؛ مهدی صفوي گفت: در روز 21 مرداد ماه و همزمان با روز ملی حمایت از صنایع کوچک، نمایشگاه دائمی نهضت ساخت داخل با هدف ارائه و نمایش توانمندی ها و محصولات تولیدی استان و همچنین شناسایی نیازهای وارداتی واحد های صنعتی استان در زمینه مواد اولیه ، ماشین آلالت و قطعات صنعتی ، به صورت ارتباط زنده تصویری با وزارت صنعت معدن تجارت و به صورت همزمان با 7 استان دیگر افتتاح و به بهره برداری رسید.

وي همچنين بيان داشت : در سال جهش تولید و با ابلاغ برنامه های آن، تا کنون 130 محصول از 55 واحد صنعتی کوچک و متوسط استان در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است. همچنین  58  نیاز شامل مواد اولیه و ماشین آلات وارداتی متعلق به 37 واحد صنعتی شناسایی و 34 نیاز متعلق به 22 واحد صنعتی کوچک و متوسط استان در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است و پیشبینی می گردد درصورت داخلی سازی این نیازها توسط تولیدکنندگان داخلی بیش از 8 میلیون دلار صرفه جویی ارزی به همراه خواهد داشت.

تاريخ: 1399/05/22  | ساعت: ١١:٥٨ | شناسه: ١١٣١٨ | تعداد نمايش: 406

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج