اخبار > پیام تبریک عضو هيأت مديره و معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت "روز ملي حمايت از صنايع كوچك"
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

پیام تبریک عضو هيأت مديره و معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت "روز ملي حمايت از صنايع كوچك"

عضو هيأت مديره و معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت 21 مرداد ـ روز ملي حمايت از صنايع كوچك ـ پیامي صادر كرد.

عضو هيأت مديره و معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت 21 مرداد ـ روز ملي حمايت از صنايع كوچك ـ پیامي صادر كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، متن اين پیام به شرح زير است:

به نام صانع هستي

حركت كشورهاي توسعه يافته و نوظهور صنعتي به سمت بهره بردن از ظرفيت‌هاي صنايع كوچك و متوسط نشان از تأثير گذاري و نقش مؤثر اين صنايع در رشد اقتصادي، خلق ثروت و ايجاد اشتغال دارد.

در كشور ما نيز توجه به اين موضوع كه صنايع كوچك و متوسط نقش به‌سزايي در ايجاد فرصت‌هاي شغلي، توليد ارزش و ثروت، قابليت بالا در به‌كارگيري فنآوري‌هاي روز و پاسخگويي به نيازهاي بازار و ... نهايتاً رشد و ثبات اقتصادي و اجتماعي دارد؛ بيش از پيش شناخته شده، به‌طوري كه در سياست‌هاي كلان كشور، توسعه اين بخش عظيم اقتصادي به‌عنوان يك وظيفه ملي تبيين شده و اين مهم در نامگذاري سال جاري به نام "جهش توليد" توسط مقام معظم رهبري به‌درستي تجلي يافته است.

اين نقش و اهميت مرهون تلاش كارآفرينان، مديران و فرصت آفريناني است كه بر پايه فكر و ايده خلاق و با اتكاء به تلاش و همت والا و عشق به توليد و خدمت به ميهن، با شجاعت و شهامت قدم در عرصه پرچالش توليد گذارده و به رويارويي با مشكلات توليد و صنعت پرداخته و ثمره اين تلاش در ايجاد ارزش، ثروت آفريني و اشتغال جوانان اين مرز و بوم و نهايتاً حركت موزون چرخ اقتصاد نمايان شده است.

رمز موفقيت و عبور از شرايط سخت فعلي كه به دليل تحريم‌هاي ظالمانه عليه كشور عزيزمان ايجاد شده است، در گرو همين روحيه پرتلاش، اعتقاد راسخ به موفقيت و اتكال به قدرت لايزال الهي است كه از ويژگي‌هاي كارآفرينان موفق مي‌باشد.

اينجانب ضمن گراميداشت 21 مرداد روز ملي "حمايت از صنايع كوچك" و تبريك به مديران و تلاشگران اين حوزه و نيز همكاران سازماني و شركت‌هاي استاني تابعه، بر خود فرض می‌دانم به پاس زحمات وافر اين عزيزان، با به‌كارگيري تمام توان و قوا در جهت بهبود وضعيت صنايع كوچك و رسيدن به جايگاه شامخ و درخور آن، از هيچ كوششي دريغ ننموده و اميدوارم با عزم و اراده ملي، همت تمامي تأثيرگذاران و اتخاذ سياست‌هاي حمايتي لازم، هرچه زودتر شاهد رشد، شكوفايي و رونق صنايع كوچك و رونق اقتصادي كشور عزيزمان باشيم.

اصغر مصاحب
عضو هيأت مديره و معاون صنايع كوچك
سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران

تاريخ: 1399/05/20  | ساعت: ١٥:٠٠ | شناسه: ١١٢٨٨ | تعداد نمايش: 2395


خروج