اخبار > پیام مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر بمناسبت روز ملی حمایت ازصنایع کوچک
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر؛

پیام مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر بمناسبت روز ملی حمایت ازصنایع کوچک

به مناسبت روز ملی حمایت از صنایع کوچک، مهندس صفوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر در پیامی این روز را به صنعتگران و مدیران صنعتی تبریک گفت


شهرک‌های صنعتی مهمترین زیرساخت استقرار واحدهای صنعتی و جذب سرمایه گذاری است و در این زمینه با بهره گیری از تمامی ظرفیت‌های قانونی از سرمایه گذاران حمایت می‌شود. در استان بوشهر با ایجاد شهرک ها  و نواحی صنعتی فعال، ظرفیت مناسبی برای جذب سرمایه‌گذاری، استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی و در نتیجه توليد كالاها و محصولات داخلي ، فراهم‌گردیده است.

معافیت‌های مالیاتی، امکان پرداخت اقساطی  از قیمت حق انتفاع زمین و تسریع در صدور مجوزهای ساخت و ساز و ارائه خدمات نرم افزاری و مشاوره ای به واحدهای صنعتی از جمله مشوق های سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی می باشد.

با توجه بر نقش ویژه صنایع کوچک و متوسط در ایجاد تولید و اشتغال، تامین زیر ساخت های لازم برای واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان و همچنین ارائه خدمات حمایتی به صنایع کوچک و متوسط  را از مهمترین اهداف شهرک های صنعتی و صنایع کوچک می باشد.

بسته های حمایتی و خدمات مشاوره ای صنایع کوچک و متوسط با هدف آشنایی صنعتگران و تولیدکنندگان از حمایت های شرکت شهرکهای صنعتی استان به اشکال مختلف اطلاع رسانی می شود تا سرمایه گذاران با آگاهی از این حمایتها و خدماتی که در شهرک های صنعتی به آنها ارائه می شود، تشویق به سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی گردند.  

تاريخ: 1399/05/21  | ساعت: ٠٧:٠٢ | شناسه: ١١٢٥٣ | تعداد نمايش: 330

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج