اخبار > پیام مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر به مناسبت روز خبرنگار
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر

پیام مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر به مناسبت روز خبرنگار

«ن و القلم و مایسطرون»

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر ، صفوی در پیامی به مناسبت روز خبرنگار بیان داشت : ۱۷ مرداد ماه مصادف است با روز تجلیل از مقام شامخ خبرنگاران و فعالین حوزه ی خبر ، رسانه و اطلاع رسانی . این روز یاد آور تلاش بی وقفه خبرنگاران آگاه و وظیفه شناسی است که همواره با سلاح قلم و با حفظ قداست و رسالت والای آن در جهت اعتلای آگاهی بخشی و سلامت فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی جامعه می کوشند و به عنوان چشم بینا و گوش شنوای مردم از هیچ تلاشی فرو گذار نمی کنند.
خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه ، وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان خویشند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند.
بی شک نقش و تاثیر قلم و تلاش دلسوزانه ی خبرنگاران برای آگاهی بخشی عمومی موجبات تعالی خواهد بود، چرا که خبرنگاران و رسانه های خبری ابزار ارتباط مردم با مسئولین هستند و تعامل با رسانه ها و خبرنگاران می تواند زمینه رفع بسیاری از مشکلات را فراهم کرده و همچنین بستر ساز پیشبرد توسعه باشد.
در پایان جا دارد مجدداً فرارسیدن روز خبرنگار را به عموم روزنامه نگاران، تلاشگران عرصه خبر و رسانه، صاحبان اندیشه و قلم وخبرنگاران و عکاسان متعهد، کوشا و پر تلاش استان، تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای همه تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی، بهروزی و توفیق روزافزون انجام آگاهانه و سرشار از صداقت رسالت حرفه‌ای را آرزومندیم...
 
                      مهدی صفوی
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر
 
 
 
 

تاريخ: 1399/05/17  | ساعت: ٢١:٢٤ | شناسه: ١١٢١٥ | تعداد نمايش: 239

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج