اخبار > بازدید مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره از شهرک و ناحیه صنعتی برازجان و بنه گز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر؛

بازدید مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره از شهرک و ناحیه صنعتی برازجان و بنه گز

مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی بوشهر در هفته جاری ، از شهرک صنعتی برازجان و ناحیه صنعتی بنه گز بازدید کرده و از نزدیک با مسائل و مشکلات برخی از تولید کنندگان قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر ؛ رئیس و اعضا هیات مدیره، ضمن بازدید از واحد های زیبا طرح دکورآرا تولیدکننده ماسک، مروارید آویژه خلیج فارس ، تولید کننده ژلاتین و آبمیوه آلوئورا، تولید گرانول برامکی تولید کننده گرانول لاستیکی و پلاستیکی از مواد بازیافتی و کارتن سازی توکلی واقع در شهرک صنعتی برازجان و تولیدی آبمیوه حیدری واقع در ناحیه صنعتی بنه گز ، از روند خط تولید بازدید کرده و با گفتگو با مدیران این واحدها از مشکلات مطرح شده پیش روی تولید واحدها آگاه شدند.

از مهمترین مشکلات طرح شده که این صنعتگران با آن درگیر می باشند ، مشکلات تولید در زمینه جذب سرمایه گزاری و تامین سرمایه می باشد.

ایشان همچنین با بیان طرح ها و حمایت هایی که صنایع کوچک در سال جهش تولید از صنعتگران دارد و همچنین مطرح کردن این مشکلات در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و دیگر دستگاهای اجرایی، قول همکاری و مساعدت در رفع مشکلات واحد های صنعتی و تولیدی استان  و در راستای برنامه های جهش تولید دادند تا شاهد رونق بیش از پیش تولید و اشتغال در استان باشیم.