اخبار > آغاز عملیات اجرائی خط 20 کیلوولت شبكه توزيع در شهرک صنعتی بوشهر 2
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاونت فنی شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر

آغاز عملیات اجرائی خط 20 کیلوولت شبكه توزيع در شهرک صنعتی بوشهر 2

معاون فني شهركهاي صنعتي بوشهر از آغاز عملیات اجرائی خط 20 کیلوولت شبكه توزيع در شهرک صنعتی بوشهر دو خبر داد

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر؛ سعيد رباني اظهار کرد: اجرای پروژه های عمرانی و زیرساخت ها در جهت فراهم کردن امنیت حضور سرمایه گذاران برای احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی بوده و هدف همه ما رونق هرچه بیشتر تولید و اشتغال مولد به منظور دست يابي به جهش توليد مي باشد.

وی یکی از اهداف مهم شرکت شهرک های صنعتی استان را فراهم ساختن بستری مناسب و امن برای سرمایه گذاری برشمرد و افزود: تامين آب، برق، گاز و راه دسترسي همواره یکی از دغدغه های شرکت شهرک های صنعتی بوده زیرا سرمایه گذاران سرمایه خود را برای امر تولید به این شهرک ها وارد می کنند و انتظار دارند ما به ازای سرمایه گذاری در این مناطق که اغلب در نزدیکی شهرها قرار گرفته امکانات اولیه نظیر آب، برق، گاز و راه دسترسي  را به راحتی در اختیار آنان قرار دهیم.

رباني افزود:عملیات اجرایی خط بیست کیلو ولت شبکه توزیع در شهرک صنعتی بوشهر 2 با اعتباری بالغ بر 36 میلیارد ریال و به طول 5 کیلومتر آغاز گرديده است.

وی اضافه کرد: پروژه مهم دیگر این شهرک در سال جاري اجرای شبکه توزيع آب به طول 5 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال است كه در مرحله برآورد می باشد.

شهرك صنعتي بوشهر 2 با مساحت 400 هكتار و با  استقرار 352 طرح و واحد صنعتي بزرگترين شهرك صنعتي استان مي باشد و در 8 كيلومتري مركز استان واقع گرديده است.

تاريخ: 1399/04/18  | ساعت: ٠٧:٢٩ | شناسه: ١٠٧٩٥ | تعداد نمايش: 1147

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج