اخبار > رشد 1000 درصدی جذب سرمایه گذار در شهرکهای صنعتی استان بوشهر
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر خبر داد؛

رشد 1000 درصدی جذب سرمایه گذار در شهرکهای صنعتی استان بوشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر از انعقاد قرارداد با 52 سرمایه‌گذار جدید در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر در 3 ماهه نخست سال جاری خبر داد.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر از انعقاد قرارداد با 52 سرمایه‌گذار جدید در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر در 3 ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر، صفوی از انعقاد قرارداد با 52 سرمایه‌گذار جدید در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در 3 ماه نخست امسال خبر داد و اظهار داشت: در قالب این قراردادها 20 هکتار زمین به متقاضیان واحد های صنعتی واگذار شده است.

وی همچنین بیان داشت: این قرارداد ها در زمینه های صنایع غذایی، شیمیایی، سلولزی و فلزی منعقد گردیده است.

صفوی همچنین با بیان مزایای سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی افزود : صدور رایگان مجوزهای ساخت‌وساز، مستثنی بودن از قانون شهرداری‌ها و کاهش هزینه‌های سرمایه‌گذاری به دلیل استفاده از خدمات مشترک سازماندهی شده از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی، فضا برای سرمایه‌گذاری صنعتی را فراهم کرده است.

وی در پایان افزود : با توجه به اینکه در سه ماهه اول سال 98 تعداد 5 قرارداد و به میزان 2.5 هکتار بسته شده است که این مقدار نسبت به سه ماه نخست سال جاری  افزایش1000درصدی داشته است.

 

 

 

 

 

 

تاريخ: 1399/04/01  | ساعت: ١١:٠٣ | شناسه: ١٠٥٦٢ | تعداد نمايش: 827

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج