اخبار > حمایت از برگزاری دوره های آموزشی در جهت آموزش و توانمند سازی منابع انسانی صنایع کوچک و متوسط
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی؛

حمایت از برگزاری دوره های آموزشی در جهت آموزش و توانمند سازی منابع انسانی صنایع کوچک و متوسط

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر گفت : منابع انسانی یکی از ارکان اصلی صنایع کوچک و متوسط قلمداد می شود و برنامه ریزی جهت ارتقا توانمندی منابع انسانی SME ها موجبات رشد و گسترش کمی و کیفی SME ها را فراهم می آورد و افزایش کیفیت فرآیندهای تولیدی را منجر می گردد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر گفت: منابع انسانی یکی از ارکان اصلی صنایع کوچک و متوسط قلمداد می شود و برنامه ریزی جهت ارتقا توانمندی منابع انسانی SMEها موجبات رشد و گسترش کمی و کیفی SMEها را فراهم می آورد و افزایش کیفیت فرآیندهای تولیدی را منجر می گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر؛ خزان افزود : آموزش پرسنل صنایع کوچک و متوسط به عنوان یکی از اصلی ترین برنامه های حمایتی صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر می باشد.

وی همچنین هدف از برگزاری دوره های آموزشی را توسعه بنگاه ها و کارآفرینی و همچنین توانمند سازی منابع انسانی صنایع کوچک و متوسط برشمرد و اظهار داشت : دامنه شمول این دوره های آموزشی شامل صنایع مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان می باشد.

 معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر همچنین بیان داشت : این دوره ها شامل آموزش های کارآفرینی، مدیریتی، کارشناسی و مشاورین وآموزش های مهارتی حین کارو همچنین دوره های خاص مدیران و مسئولین شهرک ها و نواحی صنعتی و به شیوه های، حضوری و غیر حضوری برگزار می گردد.

وی بیان داشت : میزان حمایت مالی از دوره های آموزش حضوری و مجازی برای دوره های آموزشی حضوری 80 درصدی و دوره های مجازی 100 درصدی می باشد که به منظور کمک به اجرای موفق این دوره ها و کم شدن بار هزینه آن برای شرکت کنندگان، توسط شرکت شهرک های صنعتی استان در قالب یارانه حمایتی به مجریان دوره های آموزشی پرداخت می گردد.

خزان افزود : جهت کیفی سازی و استفاده بهینه از منابع آموزشی، چنانچه واحد های تولیدی مستقر در شهرک و نواحی صنعتی نسبت به ارائه نیازسنجی واحد صنعتی خود اقدام نمایند، یارانه برگزاری دوره های آموزشی برای واحد صنعتی مزبور 100 درصد خواهد بود.

وی در پایان اظهار داشت : واحدهای صنعتی برای اطلاع رسانی و اطلاع بیشتر از کیفیت و چگونگی جزئیات برگزاری و ثبت نام این دوره های آموزشی می توانند به سامانه WWW.ISIPO.IR مراجعه نمایند.

تاريخ: 1399/03/21  | ساعت: ٠٩:٤١ | شناسه: ١٠٤٧٥ | تعداد نمايش: 186

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج