اخبار > تصویب ایجاد ناحیه صنعتی جم در شورای برنامه ریزی و توسعه استان
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر خبر داد؛

تصویب ایجاد ناحیه صنعتی جم در شورای برنامه ریزی و توسعه استان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهربا اشاره به تصویب ایجاد ناحیه صنعتی جم در شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: این ناحیه صنعتی در زمینی به مساحت 20 هکتار مصوب و تمامی مجوزهای لازم شامل تامین آب، برق، گاز و زیست محیطی آن اخذ گردیده است.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر با اشاره به تصویب ایجاد ناحیه صنعتی جم در شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: این ناحیه صنعتی در زمینی به مساحت 20 هکتار مصوب و تمامی مجوزهای لازم شامل  تامین آب، برق، گاز و زیست محیطی آن اخذ گردیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر، مهدی صفوی اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرستان جم یکی از قطب‌های کشاورزی استان بوشهر است، ضروری است واحدهای تولیدی و صنایعی که جزو صنایع پاک و بدون آلودگی زیست محیطی هستند در این ناحیه صنعتی مستقر شوند.

وی همچنین با برشمردن مزایای ایجاد ناحیه صنعتی در شهرستان جم ،گفت: نزدیکی به قطب صنعت نفت و گاز کشور، سهولت در تامین زیرساخت‌ها ، اتصال از طریق اتوبان چهار خطه جم ـ عسلویه ، قرارگیری در ورودی شهر و توپوگرافی مناسب منطقه و جلوگیری از هرگونه آلایندگی را از جمله مزایای احداث ناحیه صنعتی جم می باشد.

صفوی بیان کرد: در حال حاضر این استان دارای 20 شهرک صنعتی و  ناحیه صنعتی مصوب و یک منطقه ویژه اقتصادی می باشد، که 18 شهرک و ناحیه صنعتی در مرحله بهره برداری و واگذاری زمین می باشد.

تاريخ: 1399/03/18  | ساعت: ١١:٠٤ | شناسه: ١٠٤٤٤ | تعداد نمايش: 623

کاربر مهمان
1399/03/24 7:39
0
1
احسنت بعد از سال ها این اتفاق افتاد امیدوارم اشتغال زایی خوبی برای بومیان بشه
کاربر مهمان
1399/03/20 8:32
0
1
خدا خیرتون بده به فکر بومی های جم باشید
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج