اخبار استانی
 

برگزاری کلینیک کسب‌وکار سیار و بررسی مشکلات پیش روی صنایع تولیدی استان

کلینیک کسب‌وکار سیار و بررسی مشکلات پیش روی صنایع تولیدی استان توسط سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان بوشهر وکارگروه صنعتی خاتم‌الانبیا (ص) با حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر روز یک شنبه اول خرداد در شهرک صنعتی برازجان برگزار گردید.


راه اندازی واحد های صنعتی راکد و غیر فعال و همچنین توسعه شهرکها و نواحی صنعتی استان از اولویت ها و اهداف اصلی این شرکت در سال جدید می باشد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی به منظور بررسی مسائل و مشکلات زیر ساختی و همچنین طرح ها و واحد های تولیدی از شهرک صنعتی ریگ بازدید کردند.


بررسی و پیگیری موانع تولید پیش روی واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی دیلم

به منظور رفع موانع و مشکلات پیش روی صنعتگران استان بوشهر صبح پنج شنبه، مدیر کل سازمان بازرسی استان و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی از شهرک صنعتی دیلم و واحدهای تولیدی بازدید به عمل آوردند.


در عصر توسعه ارتباطات و رسانه‌ها، هیچ سازمانی بدون وجود نهاد روابط عمومی قابل تصور نيست/ ارتقاء نقش روابط عمومی‌ها به‌عنوان بازوی مشاوره‌ای در تصمیم گیری‌های کلان مدیریتی و استراتژیک سازمان‌ها/ تقویت انگیزه‌های درون‌ سازمانی و تلاش برای آگاه سازي عمومی، امید بخشی و کمک به قوام اعتماد مردمی

علي رسوليان در پيام تبريك خود به مناسبت فرارسيدن روز "ارتباطات و روابط عمومی" اظهار داشت: "نامگذاری روزی به نام "ارتباطات و روابط عمومی" که به مثابه آئینه تمام نمای انتظارت و مطالبات مردم از سازمان‌ها و نهادها عمل می‌کنند، بیانگر اهمیت روزافزون شبکه‌های ارتباطی در دنیای پیچیده امروز است. تلاشگران این عرصه همواره تلاش کرده‌اند تا پلی باشند برای ارتباط مؤثر و مستمر درون و برون سازمانی. بر این اساس، این روز فرصتی مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه راه‌های طی شده در جهت تعامل و تأمین دانش اجتماعی و نیز ترسیم و تبیین افق‌ها و چشم انداز روشن برای فردای بهتر است."


نیاز امروز هر سازمانی، ارتباط پيوسته با افكار عمومي است/ ايجاد و توسعه ارتباطات با ذينفعان در راستاي افزايش رضايتمندي سرمايه گذاران، صنعتگران و توليد كنندگان/ استفاده از تمامي امكانات و ظرفيت‌هاي اطلاع رساني براي آگاهي بخشي به مردم، رسانه‌ها و اركان حاكميت در استان‌ها

علی رسولیان روز دوشنبه در نشست ارتباط تصويري برخط با مسئولان روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها، ضمن تبريك فرارسيدن روز ملي ارتباطات و روابط عمومي، از تلاش‌های مديريت روابط عمومی اين سازمان و شركت‌هاي استاني تابعه براي ايجاد ارتباطات مؤثر با ذينفعان و اطلاع رساني مناسب اقدامات و دستاوردهاي حوزه صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی تقدير كرد.


عملیات مکانیابی ایجاد ناحیه صنعتی در بخش شبانکاره انجام شد

پیرو تاکید استاندار بوشهر و نماینده مردم دشتستان بر ایجاد نواحی صنعتی در بخش های شبانکاره و آبپخش در راستای ایجاد زیرساخت های نواحی صنعتی و به جهت توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی روز گذشته از مکانهای مستعد جهت ایجاد این ناحیه بازدید به عمل آمد.


اخذ مجوز شهرک زیست فناوری دلوار

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر در مراسم امتنان از کارگران که به مناسبت روز جهانی کارگر در شهرک صنعتی بوشهر 2 با حضور استاندار بوشهر برگزار می‌شد خبر از اخذ مجوز شهرک زیست فناوری دلوار داد.


دستگاه های اجرائی برای توسعه شهرک های صنعتی با این شرکت همکاری کنند

احمد محمدی‌زاده در بازدید از محیط‌های کارگری در شهرک صنعتی بوشهر خواستار توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی استان شد.


ساخت 55 نیروگاه برق تجدید پذیر در دستور کار دولت/ استقبال بخش خصوصي از احداث واحدهای نیروگاهی خورشیدی، بادی و زیست توده در کشور

بر مبنای آخرین اطلاعات موجود، تا کنون از 95 هزار مگاوات درخواست رسیده، 45 هزار مگاوات در قالب تفاهم با بخش خصوصی وارد مراحل بررسی شده است. به عبارت دیگر، تا کنون و کمتر از 6 ماه گذشته از فعالیت دولت سيزدهم، 4.5 برابر هدف‌ گذاری دولت برای توسعه تجدید پذیرها از سوی بخش خصوصی درخواست جدی در مرحله تفاهم نامه وجود دارد.


جزئیات ساعات اوج بار مصرف‌/ برق صنایع در سال جاری به‌طور کامل تأمین شده است

مصطفی رجبی مشهدی در گفت‌‌و‌گو با خبرگزاری فارس با اشاره به آخرین وضعیت شبکه برق کشور اظهار داشت: خوشبختانه شبکه در شرایط پایدار قرار دارد و برق همه مشترکان بدون مشکل درحال تأمین است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.


تعرفه خرید برق از نیروگاه‌های تولید پراکنده اصلاح شد/ پیش‌بینی افزايش ظرفیت تولید برق کشور تا 1800 مگاوات و تأمین پایدار برق در تابستان امسال

با توجه به تغیير تعرفه خرید برق از واحدهای نیروگاهی تولید پراکنده، انتظار می‌رود واحدهای خارج از مدار تولید موجود در کشور تا ظرفیت حدود 2000 مگاوات فرآیند تولید برق خود را از سر گرفته و زمینه تأمین نیاز مشترکان برق کشور با تمرکز بر مشترکان صنعتی را مهیا کنند.


كاهش آمار حوادث به وقوع پيوسته و افزايش تعداد روزهاي بدون حادثه در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور در سال 1400/ صيانت از كارگران و مميزي ايمني بيش از 70 درصد واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي

علي رسوليان روز يكشنبه در نشست شورای هماهنگی کارگروه‌های مدیریت بحران شرکت‌های استانی تابعه اظهار داشت: حوادث به وقوع پيوسته در واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور در سال 1400 نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 43 درصد و نسبت به سال 1396، 34 درصد كاهش داشته است.


چرخش دست و بازوی كارگران باعث چرخش چرخه‌های زندگي، امتداد رگه‌های حیات در مجاری هستی و بازوان حرکت هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی است/ کار متعهدانه، سنگ بنای توسعه و پیشرفت جامعه بشری است

علي رسوليان در پيام تبريك خود به مناسبت فرارسيدن روز "كار و كارگر" با اشاره به يكي از فرمايشات حضرت امام خميني(ره) مبني بر اين‌كه "حیات یک ملت مرهون کار و کارگر است" اظهار داشت: کارگران از شریف ‌ترین طبقه اجتماع هستند، زیرا چرخش دست و بازوی آن‌ها باعث چرخش چرخه‌های زندگي، امتداد رگه‌های حیات در مجاری هستی و بازوان حرکت هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی است.


واحد تولیدی خوراک آماده آبزیان در شهرک صنعتی بوشهر 2 به بهره برداری می رسد

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر گفت: این واحد تولیدی در زمینی به مساحت 20 هزار متر مربع با سرمایه گذاری 770 میلیارد ریال در حال احداث است که برای 40 نفر ایجاد شغل میکند و برنامه ریزی های لازم برای راه اندازی آن در 6 ماهه نخست امسال انجام شده است.


200 میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت های منطقه ویژه اقتصادی شمال استان واقع در شهرستان دیلم هزینه می شود

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر در دیدار با فرماندار محترم شهرستان دیلم از اختصاص 200 میلیارد ریال بودجه برای توسعه زیرساخت های منطقه ویژه اقتصادی شمال استان واقع در شهرستان دیلم خبر داد.


۳۰ کارگاه در شهرک‌های صنعتی بوشهر برای دانش بنیان ها اختصاص یافت

بوشهر- ایرنا- مدیر عامل شرکت‌ شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر گفت: ۳۰ کارگاه در این شهرک ها برای استقرار شرکت‌های دانش بنیان و فناور این استان اختصاص یافت.


ناحیه صنعتی جم احداث می شود

عملیات اجرایی ناحیه صنعتی جم بعنوان تنها شهرستان فاقد شهرک و ناحیه صنعتی در استان حداکثر تا دوهفته آینده آغاز می شود.


حمايت جدي دولت و وزارت صنعت، معدن و تجارت از مشاركت بخش خصوصی در تأمین برق بخش صنعت و معدن کشور/ اعطاي زمين رايگان به سرمايه گذاران مولدهاي توليد پراكنده و نیروگاه‌های خود تأمین براي تأمین برق مورد نياز واحدهاي توليدي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي

تأمین برق واحدهای توليدي همواره یکی از محوری‌ ترین نیازمندی‌های لازم در فرآیند ایجاد و توسعه واحدهای صنعتي و معدنی است، و در این راستا بهره‌ گیری از ظرفیت بخش خصوصی، علاوه بر روش‌ها و فرآیندهای موجود تأمین برق می‌تواند بسیار مؤثر واقع شود.


مدیریت صنعت در ۷ ‌ماهه دولت سیزدهم؛ از تلاش برای ارتقاء شفافیت تا افزایش تولید و صادرات

تلاش برای ارتقاء شفافیت، افزایش چشمگیر تولید و صادرات، تأمین مالی زنجیره‌ای، الزام عرضه همه تولید در بورس و حذف سهمیه‌ بندی و رانت چند قیمتی بودن، از جمله اقدامات و دستاوردهای وزارت صنعت، معدن و تجارت در هفت ماهه نخست استقرار دولت سیزدهم است.


مهم‌ترین شاخص ارزیابی دستگاه‌ها در سال ۱۴۰۱، اقدامات دانش‌ بنیان و اشتغال‌ آفرین آن‌هاست/ تصمیماتی که ممکن است موجب بروز مشکلاتی در کارگاه‌های کوچک یا کارخانه‌هایی با کارگران کمتر شود، بررسي شود/ منابع یا تسهیلات دولت برای ایجاد اشتغال باید به‌طور دقیق و جدی تا حصول نتیجه قطعی دنبال شود/ علم و دانش باید پایه و اساس حرکت تحولی دولت، به‌ویژه در عرصه اقتصاد باشد

حجت‌الاسلام والمسلمين سید ابراهیم رئیسی با امیدبخش و مسئولیت ‌آفرین توصیف کردن فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در ابتداي سال جديد اظهار داشت: اعتماد رهبری به دولت، سرمایه بزرگی برای ما محسوب می‌شود و باید همه تلاش خود را برای افزون شدن این اعتماد به‌کار گیریم.


سال ۱۴۰۱ سال "تولید دانش‌ بنیان و اشتغال‌ آفرین" است/ در سال مانع‌ زدایی‌ و پشتیبانی‌ از تولید کارهای خوبی انجام گرفت که باز هم ادامه دارد و بایستی ادامه پیدا کند/ تولید ملی کلید حل مشکلات و راه اصلی عبور از سختی‌ها و دشواری‌های اقتصادی برای کشور است

مهم‌ترین مسائل اقتصادی کشور را مسأله‌ تولید، رواج تولید ملی و رونق تولید ملی، حل می‌کند. طبیعت تولید این است. این است که ما روی تولید تکیه کردیم؛ یعنی رشد اقتصادی را افزایش می‌دهد، اشتغال ایجاد می‌کند، تورم را کاهش می‌دهد، درآمد سرانه را افزایش می‌دهد، رفاه عمومی ایجاد می‌کند.پیام نوروزی سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر

سید حسین حسینی در پیامی سال 1401 ، سال « تولید،دانش بنیان و اشتغال آفرین» را تبریک گفت


دستاوردهای قابل توجه در تأمين زيرساخت‌هاي بخش صنعت و حمايت از صنايع كوچك و متوسط در شهرك‌ها و نواحي صنعتي در سال توليد؛ پشتيباني‌ها و مانع زدايي‌ها/ تداوم این مسیر متعالی با سرعتی بیش از پیش در سال توليد؛ دانش بنيان و اشتغال آفرين

"بهار" فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است. "بهار" یعنی بهتر زیستن و بهتر نگریستن؛ یعنی بهتر از همه دیروزها، سبزی و طراوت را تلاوت کردن. وقتی نگاه "بهار" بر دیوار دل و جان‌مان می‌تابد، از تدبیر کننده شب و روز و بی‌همتای هستی ‌بخش، دگرگونی، تحول و بهترین حال‌ها را در لحظات تحویل سال با تمام وجودمان تمنا می‌کنیم.


ایجاد و توسعه زیرساخت های شهرک های صنعتی در اولویت شهرک های صنعتی در سال جدید

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر در اولین روز کاری خود از تاسیسات زیر بنایی و پروژه های در دست ساخت شهرک صنعتی بوشهر2 بازدید نمودند.


بازدید سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر و سربازرس گروه تولیدی سازمان بازرسی از شهرک صنعتی برازجان

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی و سربازرس گروه تولیدی سازمان بازرسی استان بوشهر ، به منظور بررسی مسائل و مشکلات زیر ساختی شهرک صنعتی و همچنین واحد های تولیدی از شهرک صنعتی برازجان بازدید کردند.


افزایش سقف پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی کسب و کارهای خرد و کوچک در بانک‌های قرض الحسنه

با موافقت کمیسیون اعتباری بانک مرکزی، سقف پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ضروری و اشتغالزایی در بانک‌های قرض الحسنه به ترتیب 200 و 500 میلیون تومان تعیین شد.


در سال آينده احیاء و افزایش ظرفیت توليد 3300 واحد صنعتي راکد در دستور کار است/ ايجاد شهرک‌های صنعتي خورشیدی با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی/ احداث ۱۴۰۰ کارگاه توليدي كوچك در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

علی رسولیان روز يكشنبه در آئين تكريم و معارفه رئيس و سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل و سرپرست شركت شهرك‌هاي صنعتي استان بوشهر با تأکید بر الکترونیکی شدن ارائه خدمات و فرآیند واگذاری زمین برای فعالیت توليدي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي اظهار داشت: طرح آمایش صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی كشور در دستور کار است تا با توجه به ظرفیت‌های هر منطقه، تصمیم‌گیری برای فعالیت واحدهای صنعتی انجام شود.


با اجرای پروژه درج قیمت تولید کننده، مرز تولید و توزیع شفاف و مشخص می‌شود/ تأمین مالی زنجیره‌ای برای شش صنعت به اجرا درآمد/ صادرات غیرنفتی امسال به بیش از ۴۷ میلیارد دلار می‌رسد/ ۱۰ هزار مگاوات ظرفیت نیروگاهی جدید با همکاری وزارت نیرو آغاز شد

سید رضا فاطمی‌ امین اظهار داشت: تورم بیماری طولانی مدت و مزمن اقتصاد ایران است و ما سال‌هاست که با مسأله تورم رو‌به‌رو هستیم. نقدینگی، تولید و قیمت‌های خارجی (نرخ ارز و تعرفه‌ها)، سه عامل مهم در تورم هستند و ۸۰ درصد مسائل تورم، مربوط به این سه محور است.


افزايش سقف ضمانت‌ نامه‌هاي اعتباری و پيمانكاري صنايع كوچك در كشور/ اختصاص 10 فقره تسهیلات 5 میلیارد تومانی به استان‌ها با مشارکت بانک سپه/ تسهيل فرآیند اعتبارسنجی و صدور ضمانت نامه براي بنگاه‌هاي اقتصادي

محمد حسين مقيسه در نشست هم اندیشی مدیران ستادی و استانی سازمان صنایع کوچک‌ و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: با تصميم مجمع عمومي اين صندوق، سقف ضمانت نامه اعتباری صنايع كوچك که پشتوانه تأمین مالی در نظام بانکی است، از 3 به 5 میلیارد تومان و ضمانت ‌نامه‌های پیمانکاری مانند حسن انجام کار و شركت در مناقصه و مزایده، تا سقف 7 میلیارد تومان افزایش يافت.


پروژه شفافيت، اصلاح و الكترونيكي نمودن فرآيندهاي واگذاري زمين و ارائه خدمات در شهرك‌ها و نواحي صنعتي، نقطه ثقل توسعه صنعتي عدالت محور كشور است/ دستورالعمل بهره برداري سال آينده بر بروكراسي كمتر و تسهيل و شفافيت بيشتر در فضاي كسب و كار صنعتگران تأكيد دارد

در اين نشست هم انديشي كه روز شنبه با حضور مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها آغاز شد و تا روز يكشنبه ادامه دارد، معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از پروژه شفافيت، اصلاح و الكترونيكي نمودن فرآيندهاي واگذاري زمين و ارائه خدمات در شهرك‌ها و نواحي صنعتي به‌عنوان نقطه ثقل توسعه صنعتي عدالت محور كشور ياد كرد.


لزوم توجه ویژه به استقرار شرکتهای دانش بنیان استان در شهرک های صنعتی جهت توسعه پایدار اقتصادی

استاندار بوشهر از روند اجرای پروژه توسعه کارگاه های خدماتی کوچک که در شهرک صنعتی بوشهر ۲،در حال احداث است، بازدید کرد.


براي اجراي پروژه ملي شفاف سازي فرآيندها و واگذاري الكترونيكي زمين در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كمربندها را محكم ببنديد/ واگذاری زمين به سرمايه گذاران و ارائه خدمات به صنعتگران از 15 اسفند فقط به‌صورت الکترونیکي مجاز است/ 70 فرآیند ارائه خدمت در شهرك‌هاي صنعتي الکترونیکی مي‌شود/ با واقعي شدن قيمت گذاري اراضي در شهرك‌هاي صنعتي، دغدغه صنعتگران و توليد كنندگان مرتفع مي‌شود

علي رسوليان روز يكشنبه با بيان اين مطلب در نشست ارتباط تصويري برخط با مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها اظهار داشت: از 15 اسفند، واگذاری زمين به سرمايه گذاران و ارائه خدمات به صنعتگران مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي به‌صورت حضوري و غیرالکترونیکی نخواهیم داشت و استان‌ها باید با جدیت این امر را پیگیری کنند.


۱۱ واحد صنعتی در شهرک‌ها و نواحی استان بوشهر به بهره‌‎برداری رسید

ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: ۱۱ واحد صنعتی با سرمایه‌گذاری بیش از ۸۸۰ میلیارد ریال و اشتغال زایی ۱۶۷ نفر به طور مستقیم و ۱۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم هفته جاری در شهرک‌ها و نواحی این استان به بهره‌‎برداری رسید.


پيام تبريك مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر به مناسبت ولادت حضرت امیرالمونین علی (ع) و روز پدر

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر با صدور پيامي ولادت حضرت امیرالمونین علی (ع) و روز پدر و مرد را تبريك گفت.


پیام مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی در طی پیامی، یوم الله ۲۲ بهمن را تبریک گفت.


آغاز توسعه خوشه آبزی پروری در استان بوشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: با توجه به مزیت های اقلیمی ، منطقه ای و صادراتی استان بوشهردر زمینه آبزیان ، شرکت شهرک های صنعتی در راستای برنامه های توسعه ای اجرای پروژه توسعه خوشه آبزی پروری استان را همزمان با ایام الله دهه فجر آغاز می نماید .


565 طرح صنعتي درشهرک ها و نواحی استان بوشهر دردست ساخت است

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر به مناسبت ایام الله دهه فجر و در جمع خبرنگاران از افزایش سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان خبرداد و گفت : 565 طرح صنعتي درشهرک ها و نواحی استان بوشهر دردست ساخت دارد .


خرید شفاف؛ راهبرد وزارت صنعت، معدن و تجارت برای رعایت حقوق مصرف‌‌ کننده

یک کالای مصرفی از درِ کارخانه تا زمانی که به دست مصرف‌ کننده نهایی (خریدار) برسد، بیش از 30 درصد نمی‌تواند افزایش قیمت داشته باشد؛ این درحالی است كه در برخی از این کالاها حتی تا ۱۲۰ درصد هزینه توزیع اعمال می‌شود که نوعی اجحاف به حقوق مصرف‌ کننده است.


رونمایی از نمایشگاه دائمی مجازي توانمندی های صنایع کوچک و متوسط استان بوشهر در ایام الله دهه فجر

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر از برگزاری نمایشگاه دائمی مجازي توانمندی های صنایع کوچک و متوسط استان بوشهر براي اولين بار در كشور و با هدف حمایت از تولید کالاهای داخلی و سهولت و تسریع در شناسایی و ارایه خدمات واحد های توليدي استان همزمان با ایام الله دهه فجر خبر داد.


دهه مبارك فجر سرفصلی برجسته در تاریخ سیاسی جهان و نقطه عطفی در روند مبارزات یک ملت در ایجاد تحولات عظیم در عرصه‌های مختلف است/ افتتاح 380 طرح صنعتي و 390 پروژه عمراني زيرساختي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

علي رسوليان در پيام تبريك خود به مناسبت فرارسيدن "دهه مبارك فجر" با اشاره به يكي از فرمايشات مقام معظم رهبري مبني بر اين‌كه "اين انقلاب بي نام خميني در هيچ كجاي دنيا شناخته شده نيست" اظهار داشت: "انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با رهبری داهیانه بنیانگذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره)، با تکیه ‌بر از خود گذشتگی و شهامت و خون جوانان وطن، اراده پولادین ملت و الهام گرفتن از نهضت عاشورا شکل گرفت و مردمان ایران ‌زمین برای تحقق آرمان‌های‌شان با شعار "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" پا به میدان گذاشتند و لحظه‌ای از خواسته خود عقب ‌نشینی نکردند."


کارآفرینان و فعالان اقتصادی، افسران و کارگران، رزمندگان بااخلاص و باصفای دفاع مقدس در مقابل جنگ اقتصادی هستند/ ایستادگی تولید کنندگان در مقابل حمله به اقتصاد، جهاد و از بزرگترین عبادت‌هاست/ لزوم ارتقاء کیفیت و فناوري کالاهای تولید داخل/ ضرورت حمايت از صنایع پایین ‌دستی و اشتغال‌ آفرین در کنار صنایع اصلی و مادر/ توجه ویژه به دانش ‌بنیان شدن صنایع بزرگ هم‌راستا با بنگاه‌هاي کوچک و متوسط

حضرت آیت‌ الله خامنه‌ای روز یکشنبه در دیدار جمعی از تولید کنندگان و فعالان صنعتی، توجه مسئولان دولتی را به نکاتی که تولید کنندگان و صنعتگران در دیدار امروز بیان کردند ضروری دانستند و با تأکید بر این‌که اطلاع مردم از موفقیت‌های فعالان اقتصادی از زبان خود این افراد برای مقابله با جنگ روانی دشمن مفید است، گفتند: البته اگر در این ۱۰ سال مسئولان با تولید کنندگان همراهی بیشتری می‌کردند، آسیب‌ها کمتر و موفقیت‌ها بیشتر می‌شد.


تأمین مسکن کارگری نیروهای شاغل در شهرک‌ها و نواحی صنعتی/ ترویج اسکان پایدار در شهرهای جدید با توجه به اجرای طرح جهش تولید مسکن در سطح کشور

در اين تفاهم نامه همكاري كه به امضاي علي رسوليان معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران و عليرضا جعفري سرپرست شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید رسيده است، طرفين بر حمایت از نیروهای شاغل در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی و تأمین مسکن کارگری در جهت ترویج اسکان پایدار در شهرهای جدید با توجه به اجرای طرح جهش تولید مسکن در سطح کشور تأكيد كردند.


اتمام عمليات ساختماني مجتمع کارگاهی شهرک صنعتی بوشهر 2 تا پايان سال جاري انجام خواهد گرفت

معاون فني شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر ،در حاشیه بازديد از پروژه احداث مجتمع کارگاهی شهرک صنعتی بوشهر 2 خبر داد؛ بهره برداري از مجتمع کارگاهی شهرک صنعتی بوشهر 2 تا پايان سال جاري انجام خواهد گرفت.


حمایت از بانوان کارآفرین خارج از محدوده شهرکها و نواحی صنعتی استان

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان به منظور بررسی مسائل و مشکلات تولید بانوان کارآفرین که خارج از محدوده شهرکها و نواحی صنعتی در زمینه بسته بندی و فرآوری خرما فعالیت می کنند بازدید و مشکلات آنها مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.


پيام تبريك مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر با صدور پيامي ولادت حضرت فاطمه و روز زن را تبريك گفت.


وضعيت امروز جهان و تغييرات چشمگير اقليمي در آن، ماحصل تکیه بر منابع انرژی فسیلی بدون توجه به ظرفيت خود پالايي منبع پذيرنده و عدم كنترل و پالايش آلاينده هاي زيست محيطي است/ ایجاد بیش از 8 هزار هکتار فضای سبز، غرس و نگهداری 17.5 میلیون اصله درخت و درختچه، 445 هکتار چمن کاری و گل کاری و بوستان صنعتی، ممیزی زیست محیطی بیش از 32 هزار واحد صنعتی و گاز رسانی به 660 شهرک و ناحیه صنعتی در کشور

علی رسولیان ضمن گراميداشت روز ملي هواي پاك، تمامي آحاد جامعه به خصوص مدیران، كارشناسان و دست اندركاران بنگاه های اقتصادی، شرکت ها و کارخانجات عضو خانواده بزرگ صنايع خرد، كوچك و متوسط را به اخلاق زيست محيطي و هم گرايي و استمرار فعالیت ها در جهت حفاظت از محيط زيست، اصلاح الگوي مصرف، كاهش و كنترل آلاينده‌ها در مبداء و استفاده از فناوري‌هاي سازگار و دوستدار محيط زيست دعوت نمود.


شهرک‌ صنعتی خرما احداث می‌ شود

در صورت حل مشکلات اراضی این استان به زودی تاسیس شهرک صنعتی خرما را آغاز می‌کنیم


برگزاری دوره های آموزشی ویژه مدیران و کارکنان واحد های صنعتی با حمایت شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر

طی یک ماه گذشته 7 دوره آموزشی ویژه مدیران و کارکنان واحد های صنعتی با حمایت شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر با استقبال واحد های صنعتی برگزار گردید.


امام جمعه برازجان : شهرک‌های صنعتی موتور محرک اقتصاد ملی و منطقه‌ای

شهرک‌های صنعتی می‌توانند موتور محرک اقتصاد ملی و منطقه‌ای باشند و تمرکز بنگاه‌ها در شهرک‌های صنعتی هزینه کمتر و بازده بیشتر و تخصصی‌تر از امکانات را در پی دارد، توسعه صنایع و حمایت از آنها نقش مؤثری در خنثی سازی تحریم‌های ظالمانه دارد.


بازدید معاون امور اقتصادی استاندار بوشهر از ۴ واحد تولیدی در شهرک صنعتی برازجان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر به همراه مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی و جمعی از مسئولین استانی از ۴ واحد تولیدی در شهرک صنعتی برازجان بازدید کردند.


حضور 64 واحد صنعتي كوچك و متوسط استان بوشهر در نمايشگاه‌هاي داخلي و خارجي

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر با توجه به حمایت های شرکت شهرک های صنعتی از واحد های تولیدی در قالب بسته های حمایتی صنایع کوچک بیان کرد :در 9 ماهه سال 1400 تعداد 64 واحد صنعتي كوچك و متوسط استان بوشهر در نمایشگاه های داخلی و خارجی با هدف کمک به توسعه بازار صنایع کوچک و متوسط استان و فراهم نمودن زمینه‌های فروش محصولات تولیدی و شناسایی بازارهای هدف شرکت کردند.


بازگشت 17 واحد صنعتی راکد به چرخه تولید

بر اساس آمار رسمی وزارت صمت از آغاز سال تاکنون حدود یک‌هزار واحد راکد تولیدی در سراسر کشور به چرخه تولید بازگشته اند از آنجایی که احیای واحدهای صنعتی و راکد می‌تواند نقش بسزایی در اشتغال زایی و تامین نیازهای کشور در داخل و ایجاد درآمد ملی داشته باشد این موضوع از اهمیت مضاعفی برخوردار است.


سرمایه گذاری 71 قرارداد جدید در شهرک ها و نواحی صنعتی استان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر با دارا بودن 21 شهرک و ناحیه صنعتی نقش بسزایی در تولید و اشتغال استان دارد، اظهار داشت : در سال جاری 71 سرمایه گذار با اخذ مجوز تولید از سازمان های ذی صلاح با شرکت شهرک های صنعتی استان ،قرارداد امضا نموده اند.


بيش از 240 مورد ملاقات مردمي در تهران و استان‌ها در يك ماه گذشته با محوريت بررسي مشكلات و رفع موانع فراروي صنعتگران و توليد كنندگان/ بررسي بيش از 10 محور كليدي در حوزه زيرساخت‌هاي صنعتي و فضاي كسب و كار صنايع كوچك

علي رسوليان با ارائه گزارشي از نشست سه شنبه‌هاي هر هفته خود با سرمايه گذاران و طرف‌هاي قرارداد مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور گفت: در طي ماه آذر گذشته بيش از 40 مورد ملاقات مردمي در تهران، 200 مورد در ساير استان‌ها و چندين نشست صميمي با نمايندگان مجلس شوراي اسلامي با محوريت بررسي مشكلات و چالش‌هاي فراروي توليد كنندگان برگزار و تصميمات لازم براي رفع و تسهيل موانع اتخاذ شد.


متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی در دام دلالان نیافتند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر گفت: واگذاری اراضی صنعتی در شهرک های صنعتی استان بوشهر بصورت کاملا شفاف و بر بستر اینترنت از طریق وب سایت طراحی شده قابل مشاهده است بنحوی که سرمایه گذار میتواند شخصا از هر جای استان یا کشور با مشاهده نقشه شهرک ها و نواحی صنعتی قطعه مورد نظر خود را مطابق با زون مربوطه انتخاب کرده و با اخذ مجوز های لازم نسبت به خرید اقدام کند.


رفع موانع و مشکلات تولید در بوشهر با جدیت دنبال می‌شود

فرماندار شهرستان بوشهر ، هیات همراه شرکت شهرک های صنعتی ، سازمان صنعت معدن و تجارت و سازمان جهاد کشاورزی در بازدید از واحد های موفق مستقر در شهرک صنعتی بوشهر 2 گفت: رفع موانع و مشکلات تولید در بوشهر با جدیت دنبال می‌شود.


فروش اراضی شهرک ها و نواحی صنعتی در سایت های اینترنتی ممنوع است

پیرو مشاهده برخی اقدامات غیرقانونی و انتشار آگهی فروش اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی در سایت‌های اینترنتی همچون دیوار، شیپور و ... که به اختلال در روند سرمایه گذاری حقیقی، منتفع شدن دلالان زمین و سوداگران و تحقق جرائم اقتصادی همچون کلاهبرداری و انتقال مال غیر انجامیده است، روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر برای تنویر افکار عمومی و هشدار به متخلفان، در این خصوص اطلاع رسانی کرد:


کتاب "راهنماي کاشت و نگهداری فضاي سبز در شهرك‌ها و نواحي صنعتي ايران" منتشر شد

شهرك‌ها و نواحي صنعتي با توجه به قوانين و چارچوب تعيين شده، ملزم به اختصاص بخشي از سطح هر شهرك و ناحيه صنعتي به فضاهاي سبز هستند و اين سطح گسترده از فضاي سبز كه بايد با مشاركت و همكاري واحدهاي صنعتي مستقر در شهرك‌هاي صنعتي طراحي، اجرا و نگهداري شود، نيازمند توجه ويژه‌اي مي‌باشد.


بررسی و پیگیری موانع تولید در بازدید مستمر و دوره ای مدیرکل سازمان بازرسی ومدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان

به منظور رفع موانع و مشکلات پیش روی صنعتگران استان بوشهر صبح سه شنبه، مدیر کل سازمان بازرسی استان و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی از شهرک صنعتی بوشهر 2 و واحدهای تولیدی بازدید به عمل آوردند.


برخورد شدید با هر گونه دلالی زمین در شهرک های صنعتی

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر، مهدی صفوی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر گفت: دلالی زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی رسمیت ندارد و با هر گونه دلالی زمین که در این بخش اتفاق بیفتد سریعا برخورد می‌شود.


پایان سومین نمایشگاه تخصصی خرما و صنایع وابسته در بوشهر

سومین نمایشگاه بین المللی خرما و صنایع وابسته در محل نمایشگاه بین المللی بوشهر روز جمعه با استقبال مسئولین، صنعتگران ، تولید کنندگان و عموم مردم به کار خود پایان داد.


هرگونه نقل و انتقال زمين در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور ممنوع است/ براي جلوگيري از دلالي زمين، اراضي راكد فسخ و خلع يد مي‌شوند/ اقدام به موقع و قاطع با هرگونه تخلف احتمالي

پيرو انتشار گزارشي با عنوان "پشت پرده مافیای زمین‌های بر زمین مانده صنعت" در خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، روابط عمومی سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران براي تنوير افكار عمومي، جوابيه‌اي صادر نمود كه متن كامل آن به اين شرح است.


افتتاح سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی تخصصی خرما و صنایع وابسته با حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر

سومین دوره نمایشگاه بین المللی خرما در بوشهر در روز سه شنبه با حضور برخی ازمسولین کشوری و استانی و در محل نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر و با حضور بیش از ۶۸ غرفه دار از ۱۱ استان به مدت سه روز شروع به کار کرد.


برگزاری دوره های آموزشی "مدیریت کیفیت" و "اصول HSEE در محیط کار"

دوره های آموزشی "مدیریت کیفیت" و "اصول HSEE در محیط کار" در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی بوشهر2 ، با حضور برخی از مدیران واحدهای مستعد ،مستقر در شهرک های صنعتی استان برگزار شد.


بازدید مدیران صنعتی استان بوشهر از واحدهای تولیدی موفق استان گیلان

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهرگفت : تور صنعتی بازدید مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی استان بوشهر از تولیدکنندگان محصولات لبنی و واحد تولیدی ماشین آلات تولید کیک و کلوچه برگزار شد.


افتتاح دفتر صنعت یار بسیج مهندسین صنعتی در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی

دفتر صنعت یار بسیج مهندسین صنعتی با هدف تحقق شعار سال و تسهیل در امورات پشتیبانی و مانع زدایی از تولید واحدهای صنعتی با همکاری سازمان های بسیج مهندسین صنعت و معدن،بسیج حقوقدانان و شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر در محل شهرک صنعتی بوشهر ۲ واقع در ساختمان خدمات فناوری و کسب و کار افتتاح گردید.


برگزاری دوره های آموزشی و تورهای صنعتی با حمایت شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی بوشهر بیان داشت : دوره هاي آموزشي و تورهای صنعتی به منظور ارتقاء علمي و توانمندسازي شاغلين واحدهاي صنعتي و همچنین تبادل تجربيات و فناوري در زمينه هاي مختلف و همچنين آشنايي با عوامل موفقيت واحدهاي موفق انجام مي شود.


پیام تبریک مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر به مناسبت هفته بسیج

متن پیام پیام مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس


تشريح پويش سه‌شنبه‌هاي پاسخگويي و سلسله نشست‌های مشترک با صنعتگران و سرمايه گذاران/ پيگيري تأمين زيرساخت‌ها، آب و زمين در شهرك‌ها و نواحي صنعتي، اصلاح قوانين و مقررات با رويكرد ترغيب سرمايه گذاري‌ها به بخش توليد

علي رسوليان به منظور برقراری ارتباط مستقیم با مردم كه تا پيش از اين به‌صورت غيرمتمركز و در ايام مختلف هفته انجام مي‌شد، از نيمه دوم شهريور تا كنون هر هفته در قالب پويش سه‌شنبه‌هاي پاسخگويي با متقاضیان به‌صورت چهره به چهره دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار ‌گرفت.


اهدای بن خرید کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ،روابط عمومی و شورای فرهنگی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر با مساعدت مدیر عامل محترم، اقدام به تهیه بن خرید کتاب برای کارمندان و کارکنان شرکت نمودند.


اتمام پروژه های زیرسازی و شبکه توزیع برق شهرک صنعتی بوشهر 2 - فاز 3

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر ، از زیرساختها و پروژه های عمرانی شهرک صنعتی بوشهر 2 بازدید نمود.


نقش‌ آفرینی مؤثر بسيج در مقابله با تهدیدات و بحران‌هاي پيش روي كشور، خدمت به مردم و محرومان و حضور فعالانه در بخش صنعت و توليد كشور

علي رسوليان در پيام تبريك خود به مناسبت فرارسيدن "هفته بسيج" با اشاره به يكي از فرمايشات حضرت امام خميني(ره) مبني بر اين‌كه "بسیج لشگر مخلص خداست كه دفتر تشكل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضاء نموده‌اند" عنوان كرده است: "بسیج ایمان عاشقانه و عمیق پاک‌ ترین، فداکارترین و آماده به کارترین انسان‌هايی است که در راه تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی و سربلندی کشور، دوشادوش مردم و مسئولان از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌ورزند."


سومین نمایشگاه بین المللی تخصصی خرما و صنایع وابسته در استان بوشهر برگزار می گردد

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر از برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی خرما و صنایع وابسته از 9 تا 12 آذرماه در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان بوشهر خبر داد.


مصاحبه با واحد های صنعتی برتر استان بوشهر

واحد صنعتی آقای عبدالله امیری زاده تولید کننده کلاه اسپورت و کشاورزی مستقر در شهرک صنعتی بندر ریگ


بررسی مشکلات و موانع تولید با حضور نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی

نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر به منظور بررسی مشکلات و موانع پیش روی تولید از واحد های صنعتی مستقر در شهرک صنعتی بوشهر2 بازدید نمودند.


بازدید های دوره ای مدیرکل سازمان بازرسی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهراز شهرک صنعتی بندر ریگ

مدیرکل سازمان بازرسی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر ، به منظور بررسی مسائل و مشکلات واحد های تولیدی ، از شهرک صنعتی بندر ریگ بازدید کردند.


405 واحد صنعتی با اشتغال بیش از 5 هزار نفر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان بوشهر به بهره برداری رسیده است

استاندار بوشهر به همراه مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر در بازدید از شهرک صنعتی بوشهر2 از اهم برنامه ها و اهداف مدیریتی استان در تقویت تولید و اشتغال خبر دادند.


احداث شهرک صنعتی در گناوه

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: شهرک صنعتی بندرگناوه به تصویب هیات دولت رسیده و هم‌اکنون در فاز مکان‌یابی است و در کوتاه مدت ساخته می‌شود.


پذیرش دفترچه های قرارداد بعنوان وثیقه تسهیلات

با دستورمعاون قضایی دادستان کل کشور و دبیر ستاد مرکزی پیگیری اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه ، دفترچه های قرارداد متقاضیان و تولید کنندگان بعنوان وثیقه تسهیلات بانکی در بانک های کل کشور پذیرش خواهد شد.


نشست هماهنگي اجراي تفاهم نامه مشترك بين سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران و سازمان بسیج مهندسین صنعتي در سطح استان‌ها برگزار شد

در نشست مشتركي كه روز يكشنبه با حضور علي رسوليان و علي توشه و در ارتباط تصويري برخط با استان‌ها برگزار شد، ضمن تشکر از زحمات سال گذشته طرفين در اجراي پروژه مشترك احياء و بازفعال سازي واحدهاي صنعتي غيرفعال و با اشاره به اهمیت و حساسیت وضعیت اقتصاد، صنعت و تجارت کشور، چشم انداز جدید ایران در بازارهای جهانی و منطقه‌اي، از جمله بازار سوریه، اوراسیا و اتحاديه شانگهای تشريح و بر لزوم توانمند سازی صنعت و تجارت براي حضور موفق در صحنه بین الملل تأكيد شد.


بازدید وزیر امور اقتصادی و دارایی از منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر

سید احسان خاندوزی ، وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان نماینده دولت و در قالب سفر استانی هیات دولت به استان بوشهر، از منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر بازدید به عمل آورد و برای حل مشکلات این منطقه ویژه قول پیگیری داد.


پيام معاون وزير صنعت، معدن و تجارت به مناسبت فرارسيدن روز ملي ایمنی و آتش نشانی/ افزايش روزهاي بدون حادثه در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور از 3 به 8 روز

رئيس هیأت مدیره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن روز ملي "ایمنی و آتش نشانی" پیامي صادر كرد.


پیام مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

متن پیام پیام مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس


انتخاب شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر استان بوشهر بعنوان استان معین پاویون جمهوری ایران در نمایشگاههای تجهیزات و مصالح ساختمانی قطر و جشنواره خرما سیال ابوظبی

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر؛ شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر استان بوشهر بعنوان استان معین پاویون جمهوری ایران در نمایشگاههای تجهیزات و مصالح ساختمانی پروژه قطر و جشنواره خرما سیال ابوظبی انتخاب گردید که با هماهنگی با سایر شرکت های تابعه استانی نسبت به شناسایی متقاضیان حضور در این دو رویداد بین المللی اقدام می نماید.


آغاز طرح پایش واحدهای صنعتی راکد مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان بوشهر

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر از اجرای طرح پایش 95 واحد صنعتی غیر فعال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان بوشهر با استفاده از ظرفيت مشاوران و كلينيك‌هاي كسب و كار مستقر در مرکز خدمات فناوری و کسب و کارخبر داد.


شهرک‌ها و نواحی صنعتی تخصصی انرژی خورشیدی در استان‌ها ايجاد مي‌شود/ اعلام شرايط ايجاد، توسعه و واگذاری حق بهره برداری زمین به متقاضیان نیروگاه‌های خورشیدي

با تصميم مجمع عمومی سازمان صنایع کوچک و شهر‌ک‌های صنعتی ایران، اين سازمان مجاز شده است نسبت به ایجاد یا توسعه حداکثر پنج شهرک یا ناحیه صنعتی تخصصی انرژی خورشیدی در هر استان اقدام نماید.


اجراي طرح پايش واحدهاي صنعتي غيرفعال با استفاده از ظرفيت مشاوران و كلينيك‌هاي كسب و كار/ بازگشت 10 هزار و 193 واحد صنعتي راكد به چرخه توليد از سال 1391 تا 1399

علي رسوليان روز يكشنبه در نشست هماهنگي اجراي طرح پايش واحدهاي صنعتي راكد و تعطيل كه به‌صورت ارتباط تصويري برخط با رؤساي سازمان‌هاي صنعت، معدن و تجارت و مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها برگزار شد، اظهار داشت: براي تحول بنيادين بخش صنعت، معدن و تجارت، 36 پروژه تحولي توسط وزير صنعت، معدن و تجارت تعريف شده است كه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، مديريت دو پروژه "تأمين زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی" و "احياء واحدهای راکد و نیمه راکد" را برعهده دارد.


سه‌شنبه‌هاي پاسخگويي مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران/ دیدار و گفت‌وگو با متقاضيان و سرمايه گذاران شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان‌ها به منظور رفع موانع و پشتيباني از توليد

علي رسوليان به منظور برقراری ارتباط مستقیم با مردم كه تا پيش از اين به‌صورت غيرمتمركز و در ايام مختلف هفته انجام مي‌شد، از اين پس روزهاي سه‌شنبه هر هفته از ساعت 14 تا 20 با تمامی متقاضیان درخواست ملاقات، به‌صورت چهره به چهره دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار مي‌گيرد.


تدوین برنامه‌های مرتبط با افزایش صادرات/ تمرکز بر نظام توزیع برای تنظیم بازار در گام اول/ اجرای برنامه‌‎های مرتبط با رشته فعالیت‌ها در دفاتر تخصصی/ ضرورت تعامل و هم‌افزایی بین بخشی برای حل مشکلات مردم

سید رضا فاطمی امین در نشست هماهنگي اجرای برنامه‌های کوتاه مدت مرتبط با تنظیم بازار، صادرات، رفع موانع و پشتیبانی از تولید که با حضور معاونان و مديران ستادی و از طريق ارتباط تصويري برخط با رؤساي سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت و مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها برگزار شد، گفت: واحدهای سازمانی ستادي و تابعه و سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استانی باید فرآیندگرا باشند و تمام موضوعات و امورات کاری مرتبط با حوزه تخصصی خود را درون تشکیلات خود انجام دهند و دفاتر تخصصی در ستاد وزارتخانه به‌صورت رشته فعالیت کارها را دنبال کنند.


مشاغل آتش نشانان شهرک‌ها و نواحی صنعتی، سخت و زیان آور مي‌شود

به دلیل پیچیدگی، سختی، سنگیني و طاقت فرسا بودن عملیات امداد و اطفاء حریق برای آتش نشانان مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، متفاوت بودن حوادث حریق در اين مناطق با حوادث حریق شهری از لحاظ نوع و وسعت و در راستای حفظ انگیزه‌های شغلی آتش نشانان خدوم شهرک‌ها و نواحی صنعتی، درخواست لحاظ شدن عناوین شغلی آتش نشانان مذکور در گروه مشاغل سخت و زیان آور به هيأت دولت ارائه شد.


جايگزيني حکمرانی به‌جای بنگاه داری و تسهیل گری و رفع موانع پيش روي فضاي كسب و كار بنگاه‌هاي اقتصادي/ تقويت نظارت بر حسن عملكرد شهرک‌های صنعتی غيردولتي، شرکت‌های خدماتی و اجراي پروژه‌هاي زيربنايي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي

علی رسولیان در نشست تبيين برنامه‌هاي وزير صنعت، معدن و تجارت كه با حضور معاونان و مديران ستادي و ارتباط تصويري برخط با مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به برنامه‌های تحولي دكتر سيد رضا فاطمي امين و ديدگاه حکمرانی و واگذاری امور به بخش خصوصی، باید همسو با اهداف اين وزارتخانه حرکت کنیم و به سمت نقطه هدف نهايي كه دستيابي به نظارت عاليه بر حسن عملكرد كسب و كارهاست، پیش برویم.


آغاز عملیات اجرایی ناحیه صنعتی جم به مناسبت هفته دولت به صورت ویدئو کنفرانس با حضور استاندار بوشهر ، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی و شماری از مدیران کل استانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر، با دستور گراوند استاندار بوشهر امروز عملیات اجرایی ناحیه صنعتی جم آغاز شد،این ناحیه صنعتی قابلیت پذیرش ۴۰ واحد صنعتی و ۶۰ واحد صنفی را داردو در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار و با اعتبار ۲۵ میلیارد تومان احداث خواهد شد.


امكان تقسیط 30 ساله تعرفه‌های جبرانی افت سفره‌های آب زیرزمینی برای شهرک‌ها و نواحی صنعتی

درپی مصوبه شورای گفت‌وگوی استان خراسان رضوی و مکاتبات دبیرخانه ملی شورای گفت‌وگو و پيگيري‌هاي متعدد سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، امکان تقسیط سی ساله تعرفه‌های جبرانی افت سفره‌های آب زیرزمینی برای شهرک‌های صنعتی فراهم شد.


دولت منافع کسب و کارها را هم ‌راستا و هماهنگ با منافع ملی مي‌کند/ باید به ترکیب و نسبت مناسبي از بنگاه‌های بزرگ و کوچک برسیم/ مشكل برق شهرك‌هاي صنعتي با احداث ۱۰ هزار مگاوات نیروگاه مرتفع مي‌شود

سید رضا فاطمی امین شامگاه شنبه ضمن تشریح برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در برنامه تیتر امشب شبكه خبر با تأکید بر نقش کسب و کارها و مسائل مربوط به اشتغال، صادرات، کیفیت، بهبود و اصلاح قیمت‌ها گفت: دولت با شرایطی که ایجاد می‌کند و تعیین اولویت‌ها و انجام تنظیمات تلاش می‌کند تا منافع کسب و کارها را هم ‌راستا و هماهنگ با منافع ملی کند.


وزارت صنعت، معدن و تجارت در دولت سیزدهم پیشران حکمرانی هوشمند خواهد شد/ هم راستا شدن منافع کسب و‌ کارها با منافع جامعه ضرورت دارد/ مدیران مجموعه صنعت، معدن و تجارت باید از چالش‌های آینده برآوردهای لازم را داشته باشند

سید رضا فاطمی امین روز شنبه در نشست سراسری مدیران ارشد وزارت صنعت، معدن و تجارت در دولت سیزدهم که با هدف تشریح برنامه‌های این وزارتخانه برگزار شد، گفت: باید نوع نگاه ما به موضوعات مرتبط با بخش صنعت، معدن و تجارت تغییر کند و از بنگاه داری به سمت حکمرانی و سیاستگذاری برویم تا چتر حمایتی بر سر این بخش باشیم.


سید رضا فاطمی امین ششمين وزير صنعت، معدن و تجارت شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی روز چهارشنبه و در آخرين ساعات بررسي صلاحيت وزراي دولت سيزدهم، با 205 رأی موافق، 60 رأی مخالف و 14 رأی ممتنع از مجموع ۲86 رأی، به "سید رضا فاطمی امین" گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت رأی اعتماد داد.


پیام تبریک معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسیدن "هفته دولت" و "روز کارمند" پیامي صادر كرد.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر در پیامی هفته دولت و روز کارمند را گرامی داشت

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر،صفوی با گرامی داشت نام و خاطره شهیدان والا مقام رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به مدیران و کارکنان دولت تبریک گفت.


پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون در شهرک‌ها و نواحي صنعتی كشور راه اندازي مي‌شود

امید ساعی در گفت‌وگو با خبرگزاري ايسنا اعلام كرد: با تأكيد و ابلاغ مديرعامل سازمان صنایع کوچک‌ و شهرک‌های صنعتی ایران در روز ملي حمايت از صنايع كوچك مبني بر صيانت از سلامت قشر كارگر و شاغلان كارخانجات و واحد‌های تولیدی، پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون در برخي شهرک‌ها و نواحي صنعتی كشور، از جمله استان‌هاي خراسان رضوي و قم راه اندازي شد.


اساسنامه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اصلاح شد/ رفع موانع حضور مؤثر و بیشتر بخش خصوصی در شهرك‌هاي صنعتي

علي رسوليان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش‌هاي صورت گرفته از سال گذشته تا كنون كه از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال "تولید؛ پشتیبانی‌‌ها و مانع زدایی‌ها" مزين شده است، هیأت وزیران در نشست روز يكشنبه خود به منظور حضور مؤثر و بیشتر بخش خصوصی و رفع موانع موجود در شهرك‌ها و نواحي صنعتي، با اصلاح اساسنامه اين سازمان به‌عنوان سازمان توسعه‌ای متولی صنایع کوچک و متوسط کشور موافقت کرد.


سهم 80 درصدی صنایع کوچک و متوسط از صنایع کشور/ افزایش 58 درصدی بودجه سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در سال جاری

علی رسولیان روز يكشنبه در نشست گرامیداشت روز حمایت از صنایع کوچک که با حضور وزیر صمت برگزار شد ضمن تشکر از حمایت‌های وزارت صمت جهت پیگیری و اقداماتی که برای حل مشکلات و چالش‌های صنایع کوچک و واحد‌های صنعتی صورت گرفته است، به برگزاری جلسات متعدد در سطح کشور با ائمه جمعه، مسئولان و تشکل‌های خصوصی در این راستا اشاره کرد و گفت: بر اساس آخرین گزارش سهم صنایع کوچک و متوسط از صنایع کشور را حدود ۸۰ درصد است و سهم ۴۵ درصدی اشتغالزایی را به خود اختصاص دادند.


ضرورت تمرکز بر اشتغال در صنایع خرد و متوسط در کشور/ استفاده از ظرفیت داخلی صنایع برای حل مشکلات مالی واحدهای صنعتی

علیرضا رزم‌ حسینی روز يكشنبه در نشست گرامیداشت روز حمایت از صنایع کوچک ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در حمايت‌هاي نرم افزاري و سخت افزاري از صنايع كوچك، دستاوردهای این سازمان را حاصل تلاش و همت همه اعضاي این سازمان و واحدهای صنعتی در سراسر کشور دانست و افزود: در اقتصاد جهانی، برای ایجاد اشتغال پایدار در کشورهای دارای جمعیت بالا، باید بر صنایع کوچک و متوسط متمرکز شد و نمی‌توان موضوع اشتغال را صرفاً از مسیر صنایع بزرگ حل کرد.


فعالیت‌های تولیدی در کارخانجات و واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با قوت ادامه دارد

درحالی که استانداری تهران از تعطیلی واحدهای صنعتی در تعطیلات کرونایی خبر داده، سازمان صنایع کوچک‌ و شهرك‌هاي صنعتي ايران اعلام کرده است فعالیت این واحدها ادامه دارد.


آغاز پروژه توسعه خوشه آبزی پروری

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی بوشهر، اظهار داشت : نتایج مطالعه امکان سنجی خوشه آبزی پروری بوشهر به تایید سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران رسید.


افزایش یارانه های حمایتی صنایع کوچک

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر ضمن گرامی داشت روز ملی حمایت از صنایع کوچک و در راستای حمایت های شرکت شهرک های صنعتی از صنایع تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی، از افزایش چشمگیریارانه های حمایتی صنایع کوچک به منظور رشد، توسعه و پویایی هر چه بیشتر واحدهای صنعتی استان خبر داد.


پيام رئيس هیأت مدیره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در آستانه فرارسيدن روز ملي حمايت از صنايع كوچك

علي رسوليان در پيام خود به مناسبت فرارسيدن روز ملي حمايت از صنايع كوچك اظهار داشت: "بي گمان در شرایط کنونی جامعه که ایجاد اشتغال و توجه به معشیت مردم از اهم مسائل كشور است، نقش بي بديل صنایع کوچک و متوسط با طیف متنوعی از تولید محصولات و خدمات در ایجاد فرصت‌های شغلی، جذب جوانان و بومی نمودن فناوري، رفع نیاز بازارهای داخلی و بخش زیادی از صادرات به بازارهای هدف با استفاده از امکانات موجود در نیل به خودکفایی اقتصادی در مسیر توسعه کشور بسیار مؤثر می‌باشد."


پیام تبریک مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر به مناسب فرا رسیدن روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی صفوی طی پیامی روز خبرنگار را به عموم اصحاب رسانه و خبر تبریک و تهنیت گفت.


پيام تبريك مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي بوشهربه مناسبت عید سعید غدیر خم

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي بوشهرطی پيامي عید سعید غدیر خم را به کارکنان واحد های صنعتی، کارمندان و خانواده های ایشان تبريك گفت.


توزیع بسته‌های معیشتی توسط گروه جهادی جهادگران راه صنعتي بین نیازمندان

به مناسبت گرامی داشت عید سعید غدبر خم و دهه امامت و ولایت تعداد 100 بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع شد.


بررسی وضعیت شهرک های صنعتی و صنایع کوچک استان در مصاحبه اختصاصی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر با روزنامه جام جم

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر در مصاحبه اختصاصی با روزنامه جام جم به بیان عملکرد شرکت شهرک های صنعتی استان، وضعیت شهرک ها و نواحی صنعتی پرداخت وگفت: در حال حاضر استان بوشهر دارای 21 شهرک ، ناحیه صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی با مساحت 5679 هکتار می باشد که ازاین تعداد 18 شهرک و ناحیه صنعتی در حال بهره برداری می باشد.


بررسی مشکلات و موانع تولید با حضور نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی،مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و هیئت همراه در شهرک صنعتی بوشهر۲

نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر به منظور بررسی مشکلات و موانع پیش روی تولید از شهرک صنعتی بوشهر2 و نیز دو واحد صنعتی فعال در این شهرک صنعتی بازدید نمودند.


بازدید های دوره ای مدیرکل سازمان بازرسی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر از ناحیه صنعتی بنه گز

مدیرکل سازمان بازرسی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر ، به منظور بررسی مسائل و مشکلات واحد های تولیدی ، از واحد های صنعتی مستقر در ناحیه صنعتی بنه گز بازدید کردند.


بازدید مدیر عامل و اعضا هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر از شهرک صنعتی بوشهر۲ ،بندر ریگ و برازجان همزمان با روز ملی صنعت و معدن

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر ،به مناسبت روز ملی صنعت و معدن از واحد های صنعتی فعال در شهرک صنعتی بوشهر۲ ، بندر ریگ و برازجان بازدید نمود.


پیام تبریک مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر به مناسبت روز ملی صنعت و معدن

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر طی پیامی،دهم تیرماه روز ملی صنعت و معدن را به صنعتگران،تولیدکنندگاه و همکاران تبریک و تهنیت گفت.


تشریح اقدامات انجام شده در حوزه ايجاد و توسعه شهركها و نواحي صنعتي و تامين زيرساخت هاي مناسب جهت سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر ضمن تشریح عملکرد شرکت در حوزه ایجاد و توسعه و تامین زیر ساختهای سرمایه گذاری در سال 1399 بیان داشت: در راستای شعار تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و با هدف رفع مشکلات واحدهای صنعتی و تامین امکانات و زیرساخت های ضروری و اولویت دار شهرکها و نواحی صنعتی استان و همچنین تحقق شاخص های اقتصاد مقاومتی ، به تناسب نوع مشکلات، جلسات مشترک با دستگاه های خدمات رسان با حضور و همراهی ریاست محترم سازمان صمت، جهاد کشاورزی، معاونین استاندار و بعضاً استاندار محترم تشکیل گردید.


كارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرک‌های صنعتی ايجاد ‌شد

هيأت مديره اين سازمان در نشست امروز خود با تشكيل كارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرک‌های صنعتی برای رسیدگی به موضوعات و مشکلات سرمایه گذاران و متقاضیان سرمایه گذاری در داخل شهرک‌ها و نواحی صنعتی و ارائه خدمات کارشناسی موافقت كرد.


ممنوعيت خريد و فروش اراضي شهرک‌ها و نواحی صنعتی بدون اخذ موافقت شركت شهرك‌هاي صنعتي و رعايت تشريفات قانوني/ صلاحيت نظارتي اتحادیه صنفی و برخورد با مشاوران املاک متخلف زمينه ساز جرائم اقتصادي

كامبيز معتمد وزيري در ابلاغيه‌اي به سازمان‌هاي صنعت، معدن و تجارت سراسر كشور، بر ممنوعيت خريد و فروش اراضي واقع در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بدون اخذ موافقت شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها و رعايت تشريفات قانوني تأكيد كرد.


پيام تبريك معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن روز ملي صنعت و معدن

علي رسوليان با صدور پيامي به مناسبت فرارسيدن دهم تير روز ملي صنعت و معدن، رونق و شکوفایی هر سرزمین و کشوری را مرهون مدیریت، خلاقیت و پشتکار بزرگمردانی دانست که با کارآفرینی و تولید، تعالی و پیشرفت را وجهه همت خویش قرار داده‌اند.


پیام تبریک وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت روز ملی صنعت و معدن

عليرضا رزم حسيني در آستانه روز ملی صنعت و معدن، طی پیامی ضمن تأکید بر نقش صنعتگران و معدنکاران کشور در پیشرفت و شکوفایی ایران، این روز را به کارآفرینان و تلاشگران حوزه‌های صنعتی و معدنی تبریک گفت.


یک صادرکننده نمونه ملی از بین صنایع کوچک انتخاب و در روز ملی صادرات تقدیر مي‌شود

معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان‌ توسعه‌ تجارت ایران از آغاز فرآیند انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی سال 1400 از یکم تا 15 تیر سال جاری خبر داد.


معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از رؤساي كل دادگستري استان‌ها براي همكاري در ايجاد و توسعه شهرك‌هاي صنعتي و احياء واحدهاي توليدي راكد قدرداني كرد

علي رسوليان با ارسال پيام‌‌هاي جداگانه‌اي به رؤساي كل دادگستري استان‌ها، ضمن تبريك هفته قوه قضائيه، از توجه ويژه و همكاري آنان در ايجاد و توسعه شهرك‌هاي صنعتي و احياء واحدهاي توليدي راكد در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور قدرداني كرد.


تعداد کل طرح ها و واحدهای تولیدی دارای مجوز 920 در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان می باشد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر دارای 21 شهرک و نواحی صنعتی می باشد که نقش بسزایی در توسعه و اشتغال جوانان استان دارد، اظهار داشت : درحال حاضر920 قرارداد سرمایه گذاری با شرکت شهرک های صنعتی استان به امضا رسیده که از این تعداد 392 واحد صنعتی با مساحت 160 هکتار به بهره برداری رسیده و 528 طرح تولیدی با مساحت 305 هکتار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مراحل ساخت و ساز می باشند.


طرح توسعه دو واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی بوشهر2توسط سرمایه گذار خارجی

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر گفت: با تصویب هیات صدور مجوزهای سرمایه گذاری های خارجی و ابلاغ وزیر اقتصاد با سرمایه گذاری خارجی در ۲ واحد صنعتی در شهرک صنعتی بوشهر 2 موافقت شد.


پیام تبریک وزیر صنعت، معدن و تجارت به رئیس جمهور منتخب

وزیر صنعت، معدن و تجارت در پیامی، انتخاب حجت‌الاسلام والمسلمين سید ابراهیم رئیسی را به‌عنوان منتخب مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تبریک گفت.


معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از جهادگران عرصه صنعت و توليد در خط مقدم شهرك‌هاي صنعتي كشور برای حضور پرشور در انتخابات دعوت كرد

علي رسوليان با صدور پيامي در‌ آستانه انتخابات سيزدهمين دوره رياست جمهوري و ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا، از تمامي اقشار جامعه به‌ویژه صنعتگران، توليد كنندگان، كارگران و کارکنان شركت شهرك‌هاي صنعتي سراسر كشور خواست با حضور پرشور و حماسي خود در پای صندوق‌های رأی، برگ زرین و پر افتخار دیگری از شکوه و عظمت حضور مردم همیشه در صحنه ايران اسلامي را به رخ جهانيان نمايان‌گر شوند.


100 برنامه ويژه سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران براي ارتقاء زيرساخت شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور در سال 1400

علي رسوليان با توجه به شناسایی، احصاء و لزوم برنامه‌ریزی، پیگیری و بهره‌ برداری از برنامه‌ها و پروژه‌های مؤثر و ویژه در شهرک‌ها و نواحی صنعتی كشور، 100 برنامه ويژه سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران براي ارتقاء زيرساخت شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور در سال 1400 را ابلاغ كرد.


کمیته پایش طرح‌های صنعتی در شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها تشكيل و راه اندازي شد

علي رسوليان با توجه به اهمیت راه اندازی طرح‌های مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور با صدور ابلاغيه‌اي شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها را مكلف كرد نسبت به تشكيل کمیته پایش طرح‌های صنعتی به ریاست مدیرعامل و عضویت معاونان برنامه‌ریزی و صنایع کوچک و مديران امور حقوقی و قراردادها، امور مالی، آمار و فناوری اطلاعات و کارشناس طرح‌ها اقدام نمايند.


آغاز عملیات اجرایی طرح تولید فروسیلیسیم در شهرک صنعتی خورموج

مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح تولید فروسیلیسیم در شهرک صنعتی خورموج با حضور گراوند استاندار بوشهر ، زرین فر معاون استاندار و صفوی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی آغاز شد.


اختصاص تسهیلات 6500 میلیارد ریالی به صنعتگران استان در قالب طرح تام

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر با بیان آغاز توزیع استانی منابع تسهیلاتی طرح تام گفت: با توجه به امضا تفاهم نامه همکاری وزارت صمت با بانک صنعت و معدن و تجارت این طرح برای پروژه ها و واحد های دارای اولویت عملیاتی شد.


تیم فوتسال سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران قهرمان مسابقات بسيج وزارت صنعت، معدن و تجارت شد

در مسابقات فوتسال و تنيس روي ميز بسيج وزارت صنعت، معدن و تجارت يادواره سردار شهيد حاج قاسم سليماني كه هفته گذشته به مناسبت گراميداشت چهل و دومين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي برگزار شد، تیم فوتسال سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران با شکست تیم شركت سهامي نمایشگاه‌هاي بین‌المللی ج.ا.ايران موفق به کسب مقام قهرمانی شد.


طرح پرورش صدف بومی استان ، مقام دوم کشوری را در اختتامیه رویداد ملی «دریای برکت»کسب کرد.

آیین بهره‌برداری از یک‌هزار و ۳۰۰ طرح پرورش آبزیان بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام و اختتامیه رویداد «دریای برکت» به عنوان بزرگترین رویداد کارآفرینی نوآورانه در صنعت شیلات کشور برگزار شد و طرح تكثير و پرورش صدف بومی از استان بوشهر مقام دوم کشور را کسب نمود و مورد حمایت بنیاد برکت قرار گرفت.


رشد 100 درصدی قرارداد سرمایه گذارای در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در سال 99

70 هکتار از اراضی شهرک‌ها ونواحی صنعتی استان به177 نفر ازمتقاضیان سرمایه‌گذاری که دارای مجوز از سازمان های مرتبط بودند،واگذارگردید


برگزاری انتخابات هیات امنا کلینیک کسب و کار استان

انتخابات هیات امنا کلینیک های کسب و کار استان بوشهر با حضور 14 مشاور حقوقی و حقیقی عضو کلینیک کسب و کار استان و نمایندگان شورای راهبری از شرکت شهرک های صنعتی، اتاق بازرگانی و سازمان صمت استان در سالن جلسات سازمان صمت برگزار شد.


مشکلاتی حوزه بانکی،مالیاتی و بیمه ای واحد های تولیدی در دستور پیگیری بازرسی استان قرار دارد

مدیرکل سازمان بازرسی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر ، به منظور بررسی مسائل و مشکلات پیش روی تولید ، از واحد های تولیدی مستقر در شهرک صنعتی بوشهر 2بازدید کردند.


استفاده از تمام اختيارات و ابزارها برای جلوگيري از تعطیلی بنگاه‌ها و احیاء مجدد واحدهای تولیدی غیرفعال/ همکاری اثربخش قوه قضائیه با ستاد تسهیل و رفع موانع تولید براي پشتیبانی از اجرای قوانین و مقررات حمایتی بخش تولید

وزارت صنعت، معدن و تجارت به‌عنوان یکی از مخاطبان اصلی فرمایشات معظم له خود را مکلف می‌داند با استفاده از تمام ابزارها و اختیارات خود از جمله ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در این مسیر گام‌های جدی و مؤثر برداشته و ضمن پیگیری برای رفع موانع تولید و پشتیبانی از این بخش، از تعطیلی بنگاه‌ها جلوگیری کرده و زمینه احیاء مجدد واحدهای تولیدی تملیکی و یا واگذار شده که به هر نحو غیرفعال شده‌اند را فراهم نماید.


به پشتوانه كار و تلاش سرمايه انساني متعهد و اراده پولادین كارگران عزيز واحدهاي توليدي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور، به طلوعی دوباره و بازیابی توسعه و تعالي صنعت ايران اسلامي می‌اندیشيم

علي رسوليان در پيام خود به مناسبت فرارسيدن روز جهاني كار و كارگر اظهار داشت: "١١ اردیبهشت ـ روز جهانی كار و كارگر ـ روز ارج گذاري منزلت كار و تجلیل از خدمات ارزنده كارگران شریفی است كه به‌عنوان یكی از مهمترین عناصر پیشرفت، توسعه، بالندگی و خود اتكایی هر جامعه‌ای محسوب می‌شوند."


پيام تبريك مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي بوشهربه مناسبت هفته كاروكارگر و روزجهاني كارگر

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي بوشهرطی پيامي هفته كاروكارگر و روز جهاني كارگر رابه تمامی کارگران بخش صنعت تبريك گفت.


اهم برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال 1400 ابلاغ شد/ برنامه‌هاي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران براي توسعه توليد و تعميق ساخت داخل در كشور

علیرضا رزم حسینی با استناد به سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، قانون برنامه ششم توسعه، اولویت‌های اختصاصی و عمومی ابلاغی ریاست جمهوری و سایر اسناد بالادستی و در راستای استقرار نظام برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، اهم برنامه‌های اين وزارتخانه در سال 1400 را ابلاغ کرد.


تشكيل كارگروه "توليد؛ پشتيباني‌ها و مانع زدايي‌ها" در سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران/ كاهش مدت زمان ارائه خدمات به سرمايه گذاران در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت روز شنبه در نخستين نشست كارگروه "توليد؛ پشتيباني‌ها و مانع زدايي‌ها" در سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، ضمن تبريك فرارسيدن عيد سعيد نوروز و بهار طبيعت، پشتیبانی و مانع ‌زدایی از تولید را محور تمامي اقدامات سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در سال 1400 اعلام كرد.


پیام مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی به مناسبت روز جوان

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان طی پیامی فرارسیدن یازدهم شعبان ، سالروز تولد حضرت علي اکبر(ع) شبيه ترين انسان ها به پيامبـر خير و برکت و روز جوان را به همه ی هم میهنان بویژه صنعتگران ایران اسلامی و استان و همچنین همکاران محترم حوزه های مجموعه تبریک و تهنیت گفتند.


پیام نوروزی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر

صفوی در پیامی سال 1400 ، سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» را تبریک گفت


پشتیبانی و مانع ‌زدایی از تولید محور تمامي اقدامات سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران است

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن عيد سعيد نوروز و آغاز سال 1400 پیام تبريكي صادر كرد.


۵۰۰ فرصت شغلی در استان بوشهر احیا شد/ ۲۷ واحد صنعتی استان بوشهر به چرخه تولید بازگشت

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۷ واحد صنعتی این استان به صورت مجدد به چرخه تولید بازگشت.


عملکرد استان بوشهر در 2 خوشه صنعتی خرما و آبزیان تشریح شد

مدیرعامل شرکت شهرک‎های صنعتی بوشهر عملکرد استان بوشهر در 2 خوشه صنعتی خرما و آبزیان را تشریح کرد.


رشد صنعتی کشور در سال ۱۳۹۹ چشمگیر است/ شرکت‏‌های توانمند برای عمق بخشی به تولیدات کشور حمایت می‌شوند

علی رسولیان روز چهارشنبه در جريان بازديد از شهرك صنعتي برازجان در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: برآوردهای اولیه از میزان رشد بخش‌های مختلف تولید کشور در حوزه صنعت به‌ویژه خودرو و لوازم خانگی نشان مي‌دهد كه با افزایش قابل توجهی مواجه هستند و بیشتر واحدها در ۲ و ۳ شیفت کار می‏‌کنند.


تفاهم نامه احیاء مسئولیت‌ اجتماعی شرکت‌ها در چارچوب اقتصاد مقاومتی با مشاركت اركان حاكميت و 14 واحد صنعتی و نهاد اقتصادي بوشهر امضاء شد

تفاهم‌ نامه چندجانبه احياء مسئوليت اجتماعي شركت‌ها در چارچوب اقتصاد مقاومتي بین وزارت صنعت، معدن و تجارت، اركان حاكميت و 14 واحد صنعتی و نهاد اقتصادي استان بوشهر روز چهارشنبه با حضور معاون وزير صنعت، معدن و تجارت امضاء شد.


سه تفاهم نامه همکاری بين استانداری بوشهر و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ايران منعقد شد

در جريان سفر روز چهارشنبه معاون وزير صنعت، معدن و تجارت به استان بوشهر، سه تفاهم نامه همكاري مشترک در زمينه تحقق برنامه‏‌های جهش تولید در شهرک‌ها، نواحی صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی و تکمیل و توسعه شهرک زیست فناوری دریا بين استانداری بوشهر و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ايران امضاء و مبادله شد.


آیین خاتمه یکصد و دهمین پروژه توسعه خوشه‌های کسب و کار کشور در بوشهر برگزار شد

در آیین خاتمه یکصد و دهمین پروژه توسعه خوشه‌های کسب و کار کشور كه روز چهارشنبه با حضور علي رسوليان در بوشهر برگزار شد، پروژه خوشه صنعتی فرآوری آبزیان بوشهر با پايان مرحله توسعه‌ خوشه‌اي خود، به‌صورت رسمي به شبكه فراگير خوشه واگذار شد.


۴ واحد تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر افتتاح شد

در جريان سفر روز چهارشنبه علي رسوليان به استان بوشهر، 4 واحد توليدي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي بوشهر 2، برازجان و بنه گز افتتاح و به بهره برداري رسيد.


خوشه‌هاي كسب و كار با فرهنگ سازی درست و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی، اشتغال خوبی در کشور ایجاد مي‌كنند/ ایران در حوزه تولید خودکفا و محکم‌تر شده‌ است

علی رسولیان روز چهارشنبه در آیین خاتمه یکصد و دهمین پروژه توسعه خوشه‌های کسب و کار کشور در بوشهر افزود: طرح کلینیک کسب و کار و توجه به واحدهای راکد و نیمه تعطیل امسال به‌عنوان یک اولویت مورد توجه قرار گرفت و در این زمینه ۵۰۰ مشاور در شهرک‌های صنعتی برای تحقق این مهم به‌کار گرفته شدند.


سازوكارهاي بهبود بهره‌وري و صرفه جويي در مصرف آب در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

فتحعلي محمدزاده با توجه به محدوديت‌هاي موجود در زمينه تأمين آب مورد نياز واحدهاي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي و ضرورت اعمال مديريت در اين بخش در جهت ارتقاء بهره‌وري، الزامات مربوطه را براي اجرا به شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها ابلاغ كرد.


بازپس گیری 5 هکتار از اراضی راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر از بازپس‌گیری 5 هکتار از اراضی راکد صنعتی با طی مراحل حقوقی و قضایی خبر داد.


بازدید از شهرک صنعتی برازجان و رونمایی از تندیس جهادگران صنعت

با حضور رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام ،نماینده مردم شریف دشتستان و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی از زیرساخت ها و برخی از واحد های صنعتی فعال در این شهرک بازدید و از تندیس جهادگران صنعت رونمایی شد.


آیین افتتاح ناحیه صنعتی روستایی«غیردولتی» غدیر و بهره برداری از واحد صنعتی سرد خانه و بسته بندی خرما در روستای شاهیجان توسط استاندار و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهربه مناسبت چهل و دومین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی آیین ویژه تاسیس اولین ناحیه صنعتی روستایی غیر دولتی غدیر استان بوشهر و بهره برداری از سردخانه و کارگاه بسته بندی خرما و فراورده های خرمایی با حضور استاندار ، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی و نماینده محترم مردم دشستستان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسولین در روستای شاهیجان شهرستان دشتستان برگزار گردید.


بازگشت 25 واحد صنعتی راکد استان بوشهر به چرخه تولید و اشتغال

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 25واحد صنعتی غیرفعال و راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان دوباره راه‌اندازی و تولید را از سر گرفتند.


پیام مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی در طی پیامی، یوم الله ۲۲ بهمن را تبریک گفت.


تجلیل از بانوان همکار در شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر به مناسبت ولادت حضرت فاطمه و روز زن

در مراسمی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه و روز زن ، مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر از بانوان همکار در این شرکت تجلیل و تشکر به عمل آورد.


تسریع در واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی بوشهر به صورت غیر حضوری

بوشهر- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‏‌های صنعتی استان بوشهر گفت: فرایند واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران و دارندگان جواز تاسیس در شهرک‌های صنعتی این استان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری انجام می پذیرد.


پيام تبريك مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر به مناسبت ولادت حضرت فاطمه و روز زن

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر در پیامی ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها و روز زن را تبریک گفت.


بهره‌برداري از بيش از 340 طرح و 400 پروژه عمراني با سرمايه ‌گذاري بالغ بر 286 هزار ميليارد ريال در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

در آستانه چهل و دومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، 340 طرح با سرمايه‌ گذاري بالغ بر 278 هزار و 12 ميليارد ريال و ميزان اشتغالزايي 18 هزار و 500 نفر تا پايان سال جهش توليد در 371 شهرك و ناحيه صنعتي كشور آماده افتتاح و بهره ‌برداري است.


بازدید مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان از شهرک صنعتی بوشهر2

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر ، همزمان در ايام دهه فجر به منظور بررسی مسائل و مشکلات طرح ها و واحد هاي صنعتی ، از شهرک صنعتی بوشهر 2 بازدید به عمل آورد .


پرداخت كمك هزينه حق عضويت صنایع كوچك در سامانه هاي داخلي فروش محصولات و تامين مواد اوليه

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر با بیان ، توجه و اهمیت صنايع كوچك و متوسط در توسعه صنعتی و اقتصادی کشور و اهتمام دولت در حمایت از صنایع کوچک و متوسط ، گفت : هزینه حق عضويت واحدهاي صنعتي کوچک و متوسط فعال در سامانه هاي داخلي فروش محصولات و تامين مواد اوليه در قالب یارانه حمایتی پرداخت می گردد.


بازدیداستاندار بوشهر ،هیات همراه و مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي از شهرک صنعتی بوشهر2 همزمان با شروع دهه فجر

استاندار بوشهر ، هیات همراه و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر در اولین روز از دهه مبارک فجر،واحد صنعتی تولید الکل،محلول ضد عفونی و ماسک و همچنین پروژه احداث کلید خانه پست 132/20 کیلو ولت صنعت بوشهرواقع در شهرک صنعتی بوشهر2 را افتتاح کردند.


بازدید دوره ای نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان از شهرک صنعتی بوشهر۲

نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهردر سومین بازدید دوره ای، از سه واحد صنعتی فعال در شهرک صنعتی بوشهر۲ بازدید نمودند.


رشد 100 درصدی صادرات واحدهای صنعتی کوچک و متوسط مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر، صفوی بیان کرد: با توجه به محدودیت هایی که ویروس کرونا در سال جاری برای تولید کنندگان و صنعتگران کشور ایجاد نموده ، صادرات 9 ماهه واحد های صنعتی کوچک و متوسط 52 میلیون دلار بوده که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ، بیش از دو برابر رشد داشته است.


میزان سرمایه‎‌گذاری در شهرک‏‌های صنعتی بوشهر پنج برابر شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر اظهار داشت: در ۹ ماه امسال میزان سرمایه‌‎گذاری در شهرک‌‎ها و نواحی صنعتی این استان ۵۳۰ درصد افزایش یافت.


شهرک پایین دستی متانول در دیر بوشهر جانمایی شد

مدیرعامل شرکت شهرک‎های صنعتی استان بوشهر گفت: احداث شهرک صنایع پایین دستی و واحدهایی که پایه آنها متانول است در شهرستان دیر این استان جانمایی شد.


رعايت اخلاق زيست محيطي، اصلاح الگوي مصرف، كاهش و كنترل آلاينده‌ها در مبداء و استفاده از فنآوري‌هاي سازگار و دوستدار محيط زيست در SMEها

علي رسوليان در پيام خود به مناسبت فرارسيدن 29 دي ـ روز هواي پاك ـ اظهار داشت: "بحران آلودگی هوا یکی از مهمترین تبعات انقلاب صنعتی به‌شمار می‌رود و کاهش این آلودگی یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان و مردم کشورها محسوب می‌شود. توسعه استفاده از سوخت‌هاي فسيلي همزمان با گسترش و تراکم شهرها، مسبب توليد آلاينده‌هاي زيست محيطي شده، به‌نحوي كه توان تحمل طبيعي يا ظرفيت زيستي محيط‌هاي پذيرنده اين آلاينده‌ها نيز با چالش مواجه گشته است."


صادقی نيارکی: دستگاه‌هاي خدمات رسان باید به وظيفه قانوني خود در شهرک‌هاي صنعتي عمل كنند/ زرندي: نهضت ارتقاء كيفي در شهرک‌های صنعتی در دستور کار قرار گیرد/ رسوليان: با رفع معضل بروکراسی‌ زائد، موانع موجود بر سر راه بخش خصوصی را هموار مي‌كنيم/ صالحي‌نيا: اجزاء زنجیره تأمین و مراکز تسهیل گر صنایع کوچک و متوسط با صنایع بزرگ توسعه مي‌يابد/ مصاحب: 300 پروژه زیرساختی در شهرك‌هاي صنعتي تا پايان سال جهش توليد افتتاح می‌شود

در نشستی که روز يكشنبه با حضور معاون امور صنايع، معاون طرح و برنامه و سرپرست معاونت توسعه مديريت، منابع و امور استان‌هاي وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنين معاون وزير و رئيس هيأت عامل سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران برگزار شد، از خدمات محسن صالحي‌نيا تقدير و علی رسولیان به‌عنوان معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران معرفي شد.


معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شد

طي حکمي از سوي وزير صنعت، معدن و تجارت، علي رسوليان به ‌سمت معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شد.


پذیرش واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در سازمان فرابورس

مدیرعامل شرکت شهرک‏‌های صنعتی استان بوشهر گفت: با هدف تامین نقدینگی ۹ واحد فعال شهرک‌‏ها و نواحی صنعتی این استان در زمینه‏‌های تولید باتری، برق و الکترونیک و مواد غذایی به سازمان فرابورس معرفی شدند.


با اختصاص زمین ،فاز دوم کارخانه تولید پتو در شهرک صنعتی بوشهر2 اجرائی می‌شود

مدیرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي بوشهر گفت: در ادامه بازدید های دوره ای کارگروه تسهیل استان، معاون استاندار به همراه مدیر کل صمت استان از يك واحد توليدي در شهرك صنعتي بوشهر2 بازديد به عمل آوردند.


اختصاص 50 هکتار از اراضی شهرک ها و نواحی صنعتی به سرمایه گذاران

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر اظهار داشت : 50 هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر در 9 ماهه نخست سال جاری به 117 متقاضی سرمایه‌گذاری واگذار شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 3 برابری داشته است.


بازدید دوره ای نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با همراهی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان از شهرک صنعتی بوشهر۲

نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر، از دو واحد صنعتی فعال در شهرک صنعتی بوشهر۲ بازدید نمودند.


انجام 600 طرح پژوهشي كاربردي و 1200 پايان نامه تحصيلات تكميلي براي رفع نيازهاي مطالعاتي و عملياتي صنايع كوچك و متوسط كشور

اصغر مصاحب در پيام تبريك خود به مناسبت فرارسيدن هفته "پژوهش و فنآوري" عنوان كرده است: "پژوهش و فنآوري واژه‌هاي آشناي اين روزها براي نيل به اهداف و طي نمودن مسير توسعه و پيشرفت است. در دنياي امروز، افزايش آگاهي و دانايي هر جامعه‌اي، يكي از محورهاي اصلي پيشرفت و تعالي آن جامعه به‌شمار مي‌رود و منبع اصلي توليد اطلاعات و دانش جديد، فعاليت‌هاي مطالعاتي و پژوهشي است."


اجازه تعلیق محدودیت‌های چک برگشتی برای بنگاه‌های اقتصادی صادر شد

بانک مرکزی بر اساس مفاد قانون صدور چک با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت و استانداری‌های سراسر کشور، رفع محدودیت‌های ناشی از چک برگشتی برای بنگاه‌های اقتصادی را به مدت یک سال اجرایی کرد.


اطلاعيه سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران درخصوص نحوه فعاليت در شرايط محدوديت‌هاي كرونايي

روابط عمومي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران درخصوص نحوه فعالیت شركت شهرك‌هاي صنعتي و شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان‌ها در شرایط محدودیت‌های کرونایی اطلاعیه‌ای صادر کرد.


ارتقاء و توانمند سازي صنايع كوچك و متوسط كشور با ايجاد هم افزايي و استفاده از ظرفيت سازمان بسيج مهندسين صنعتي

اصغر مصاحب در پيام تبريك خود به مناسبت فرارسيدن "هفته بسيج" با اشاره به يكي از فرمايشات حضرت امام خميني(ره) مبني بر اين‌كه "بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد" عنوان كرده است...


سرمایه گذاری ۳۷۵ میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی استان بوشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر با اشاره به افتتاح ۲۳ واحد صنعتی و تولیدی در این شهرک‌ها گفت: در نیمه نخست امسال افزون بر۳۷۵ میلیارد ریال در اجرای طرح‌های تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان بوشهر سرمایه‌گذاری شده است.


تقويت و تسهيل اكوسيستم كارآفريني صنايع كوچك و متوسط/ توسعه خدمات غيرحضوري به كارآفرينان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي

عضو هیأت مدیره و سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن "هفته جهاني كارآفريني" پیامي صادر كرد.


استقرار53واحدتولیدی خوشه خرما و آبزیان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان

در حال حاضر53واحد تولیدی فعال در حوزه خرما و آبزیان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با اشتغالزایی2211 نفر مستقر می باشند.


افتتاح و بهره برداری از پروژه هوشمند سازی مزارع پرورش میگو توسط مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر

ضرورت هوشمندسازی مزارع پرورش میگو به عنوان یکی از برنامه های عمل اولویت دار پروژه خوشه آبزیان و مورد تقاضای ذینفعان و فعالان حوزه پرورش میگو، با راهبری مدیریت و عاملیت توسعه خوشه از طریق یکی از شرکت های دانش بنیان استان و با حمایت شرکت شهرک های صنعتی استان به بهره برداری رسید.


برگزیدگان اولین رویداد شناسایی چالش ها و نیازهای فناورانه صنایع استان بوشهر معرفی شدند.

در روز چهارشنبه 7 آبان ماه 1399 اختتامیه رویداد شناسایی چالش ها و نیازهای فناورانه صنایع استان بوشهر با حفظ تمام پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد ملی کرونا و با ارائه 10 طرح در دانشگاه خلیج فارس برگزار شد که از میان این طرح ها با بررسی و نظر هیات داوران 3 فناور برتر برگزیده و معرفی گردیدند.


پیام تبریک مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر صفوی در پیامی آغاز هفته وحدت و همچنین میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) را تبریک گفت.


ابلاغ دستورالعمل اجرایی تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی در سال 1399

بر اساس این دستورالعمل، بنگاه‌های اقتصادی که در زمان درخواست تسهیلات، تعداد کارکنان آن‌ها تا 100 نفر باشد و طرح‌های نیمه‌ تمام تولیدی با پیشرفت فیزیکی بیش از 60 درصد و با پیش‌بینی اشتغال تا 100 نفر، مشمول این ابلاغیه می‌شوند.


محاکم قضایی اجازه توقیف و تعطیلی واحدهای تولیدی را ندارند

قائم ‌مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید طی نامه‌ای به استانداران سراسر کشور و رؤسای کارگروه‌های استانی تسهیل و رفع موانع تولید، با یاد‌آوری سخنان رئیس قوه قضائیه تأکید کرد لازم است با دستگاه قضایی در جهت اجتنتاب از صدور احکام منجر به توقف تولید تعامل شود.


تعداد482 طرح تولیدی در حال ساخت و ساز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهرگفت : درحال حاضر482 طرح تولیدی با مساحت 293 هکتار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان توسط سرمایه‌گذاران در مراحل ساخت و ساز می باشند.


پیام تبریک سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت

عضو هیأت مدیره و سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت زادروز نبی مکرم اسلام(ص) و فرارسیدن "هفته وحدت" پیامي صادر كرد.


سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شد

طي حکمي از سوي وزير صنعت، معدن و تجارت، "اصغر مصاحب" به ‌سمت سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شد.


اشتغالزایی چشمگیر بوشهری ها در تولید خرما

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر، گفت: تعداد واحدهای صنعتی خوشه خرما از ۴۳ واحد بسته بندی و فرآوری به ۶۱ واحد صنعتی و بیش از ۱۷۰۰ واحد بسته بندی سنتی رسیده است که در کل این زنجیره ۱۶ هزار نفر اشتغالزایی داشته است و بازار عمده صادرات خوشه خرما کشورهای آسیای میانه، روسیه، اوکراین، چین، هند و کشورهای حاشیه خلیج فارس و همچنین بازار داخل کشور است.


تسهیل معرفی صنایع کوچک و متوسط و محصولات تولیدیشان به صنایع متوسط و بزرگ از طریق نظام مبادلات پیمانکاری فرعی (SPX)

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی بوشهربیان داشت: برنامه توسعه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی یکی از برنامه های توسعه صنایع کوچک می باشد که در قالب این برنامه ضمن شناسایی و طبقه بندی پیمانکاران، تسهیل در ارتباط آنان با کارفرمایان و تطابق با الزامات کارفرمایان و توانمند سازی پیمانکاران می پردازد.


بازدید نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه از شهرک صنعتی بوشهر 2

نماینده مردم شریف بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر و هیات همراه، از واحدهای صنعتی فعال و باز فعال شده در شهرک صنعتی بوشهر2 بازدید نمودند.


معاون هماهنگي امور اقتصادی و توسعه منطقه‌اي وزارت کشور، قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی "بابک دین پرست" را به‌عنوان قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور منصوب کرد.


35 هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر در 6 ماهه نخست سال جهش تولید به سرمایه‌گذاران واگذار شد

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر گفت: 35 هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر در 6 ماهه نخست سال جهش تولید به 78 متقاضی سرمایه‌گذاری واگذار شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 5 برابری داشته است.


مراسم تقدیر از آتش نشانان شهرک ها و نواحی استان با حضور مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر

با توجه به فرا رسیدن روز ملی ایمنی و آتش نشانی مراسم تقدیر از آتش نشانان و شرکت خدماتی شهرک صنعتی بوشهر 2 با حضور مدیر عامل ، اعضاء هیئت مدیره و مدیر ایمنی ، بهداشت،محیط زیست و انرژی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر در ایستگاه آتش نشانی شهرک صنعتی بوشهر 2 برگزار گردید.


تأمین کالاهای اساسی و ضروری مردم و استفاده از ظرفیت‌ خالی واحدهاي توليدي در شهرک‌های صنعتی کشور در اولویت است

علیرضا رزم حسینی با بیان این‌که تأمین کالاهای اساسی و ضروری مردم در اولویت است، گفت: امروز شرمنده مردم هستیم، زیرا سفره‌های مردم هر روز خالی‌تر شده است؛ با همکاری بانک مرکزی و سایر دستگاه‌ها در جهت تأمین کالاهای اساسی و ضروری تلاش می‌شود.


رئيس جمهور وزیر صنعت، معدن و تجارت را منصوب كرد/ ابلاغ اولویت‌های ۳۵گانه عليرضا رزم‌ حسینی در وزارت صنعت، معدن و تجارت

روحانی در این پیوست و در تعیین اولویت‌های تخصصی وزارت صنعت، معدن و تجارت در آخرین سال فعالیت دولت دوازدهم، برنامه‌ریزی برای توسعه اشتغال مولد در بخش‌های تولیدی و خدماتی، توانمند سازی بخش خصوصی و ارتقاء فضای رقابتی و امنیت سرمایه‌گذاری در محیط کسب و کار و مقررات ‌زدایی به منظور تسهیل شروع و فعالیت کسب و کارهای خصوصی را به‌عنوان اولویت‌های اصلی این وزارتخانه تعیین کرد.


علیرضا رزم ‌حسینی پنجمين وزير صنعت، معدن و تجارت شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی روز سه‌شنبه با ۱۷۵ رأی موافق به "علیرضا رزم ‌حسینی" گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی مسئولیت وزارت صنعت، معدن و تجارت رأی اعتماد دادند.


پیام مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی به مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر، صفوی با صدور پیامی این روز را به شرکت های خدمات ایمنی ، آتش نشانان و کارکنات مدیریت ایمنی واقع در شهرک ها و نواحی صنعتی استان تبریک گفت.


بيانيه مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت هفتم مهر ـ روز آتش نشانی و ایمنی ـ بيانيه‌اي صادر كرد.


بهره برداری از 10 واحد صنعتی در پنج ماهه نخست امسال

صفوى مديرعامل و رئيس هيات مديره شركت شهرك هاى صنعتى استان بوشهر، در گفتگو با روزنامه بامدادجنوب با مهم خواندن نقش صنايع كوچك در ايجاد اشتغال گفت : براى جذب سرمايه گذار و حمايت از صنايع، در شهرك هاى صنعتى، مشوق هاى نظير معافيت هاى مالياتى، امكان پرداخت اقساطى از قيمت حق انتفاع زمين و تسريع در صدور مجوزهاى ساخت و ساز همچنين ارائه خدمات نرم افزارى و مشاوره اى به واحدهاى صنعتى در نظر گرفته ايم تا زمينه استقرار واحدهاى توليدى و صنعتى در شهرك ها فراهم شود.


حمایت شرکت شهرک های صنعتی از واحد های تولیدی جهت اخذ استانداردهای اجباری داخلی و بین المللی و کشورهای هدف صادراتی

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی بوشهر،هدف از این حمایت ها ، ارتقا کیفی محصولات بنگاه های خرد،کوچک و متوسط و فراهم نمودن زمینه حضور محصولات آنها در بازارهای هدف و نهایتا افزایش میزان صادرات بنگاه ها دانست.


مجموعه اقدامات انجام شده برای مقابله با ویروس کرونا در شهرک ها و نواحی صنعتی استان بوشهر

نوشادی ،مدیر HSEE شرکت شهرک های صنعتی بوشهر، با ارائه گزارشی از عملکرد شرکت شهرک های صنعتی در مبارزه با ویروس کرونا خبر داد.


علیرضا رزم حسینی به‌عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت معرفی شد

حجت‌الاسلام والمسلمين حسن روحانی طی نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، علیرضا رزم حسینی را به‌عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت برای گرفتن رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.


چهار واحد صنعتی بوشهر به فرابورس معرفی شدند

بوشهر-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‎ها و نواحی صنعتی استان بوشهر گفت: چهار واحد صنعتی این استان در حوزه‌‎های تولید سیم و کابل، ورقه‏‌های پلیمری و طلق‎های شیشه‎ای به سازمان فرابورس معرفی شدند.


دستاورد شرکت شهرک های صنعتی بوشهر در توسعه پایدار صنایع کوچک و متوسط

صفوی ، از دستاورد های شرکت شهرک های صنعتی بوشهر در توسعه و پیشرفت صنایع کوچک و متوسط استان خبر داد و عملكرد صنايع كوچك را به تفصیل بیان نمود.


کارگاه آموزشی ” شناسایی و مستند سازی نیازهای فناورانه صنایع” برگزار شد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی بوشهر از برگزاری کارگاه آموزشی شناسایی و مستند سازی نیازهای فناورانه صنایع در سالن جلسات پارک علم و فن آوری خلیج فارس، با همکاری شرکت شهرک های صنعتی بوشهر خبر داد.


گاز تا پایان آبان ماه سال جاري به شهرک صنعتی خورموج خواهد رسید

رباني،در حاشیه بازديد از پروژه هاي عمراني شهركها و نواحي شهرستان دشتي خبر داد ؛ گاز تا پایان آبان ماه سال 1399 به شهرک صنعتی خورموج و ناحیه صنعتی دشتي خواهد رسید.


نشست صمیمانه عضو هیئت مدیره با دانشجویان و فارغ التحصیلان

لزوم ارتباط موثر صنعت و دانشگاه یکی از ارکان اساسی انتقال و توسعه نوآوری و بروزرسانی شهرک ها و نواحی صنعتی استان می باشد .


نشست خبری مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر به مناسبت هفته دولت برگزار شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر در نشست خبری با عرض تبریک هفته دولت و روز کارمند به بیان عملکرد سازمان متبوع در دولت یازدهم و دوازدهم پرداخت و اهداف پیش روی شرکت شهرک های صنعتی را برشمرده وگفت: برنامه تکلیفی این شرکت در سال جاری فعال سازی ۳۰ واحد صنعتی است که تاکنون از این شمار ۱۰ واحد فعال شده‌است.


تجلیل از برگزیدگان برتر استارتاپ شیلاتی، مشاوران واحد های صنعتی و واحدهای صنعتی موفق در امر مبارزه با ویروس کرونا در هفته حمایت از صنایع کوچک

این مراسم که در حمایت از صنایع کوچک و در ساختمان مرکز فناوری و کسب کار شهرک بوشهر 2 ،با حضور مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر و اعضای هیات مدیره برگزار شد از 3 برگزیده برتر استارتاپ شیلاتی، 2 مشاور فعال مستقر در این مرکز و همچنین 3 واحد فعال و موفق در امر مبارزه با ویروس کرونا با اهدای لوح تقدیر و تندیس تجلیل به عمل آمد.


ممنوعيت خريد و فروش اراضي شهرك‌ها و نواحي صنعتي در سايت‌هاي اينترنتي

پيرو مشاهده برخي اقدامات غيرقانوني و انتشار آگهي فروش اراضي شهرك‌ها و نواحي صنعتي در سايت‌هاي اينترنتي همچون ديوار، شيپور و ... كه به اختلال در روند سرمايه گذاري حقيقي، منتفع شدن دلالان زمين و سوداگران و تحقق جرائم اقتصادي همچون كلاهبرداري و انتقال مال غير انجاميده است، روابط عمومی سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران براي تنوير افكار عمومي و هشدار به متخلفان، اطلاعيه‌اي صادر نمود.


پیام تبریک معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسیدن "هفته دولت" و "روز کارمند" پیامي صادر كرد.


پیام تبریک مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

مهندس مهدی صفوی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر با گرامی داشت نام و خاطره شهیدان والا مقام رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به دولتمردان ،مسئولان ،کارمندان و کارکنان دولت تبریک گفت.


افتتاح نمایشگاه دائمی نهضت ساخت داخل صنایع استان بوشهر در روز ملی حمایت از صنایع کوچک

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر از افتتاح نمایشگاه دائمی نهضت ساخت داخل صنایع استان در روز ملی حمایت از صنایع کوچک درمحل مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر واقع در شهرک های صنعتی بوشهر 2 خبر داد.


پیام تبریک عضو هيأت مديره و معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت "روز ملي حمايت از صنايع كوچك"

عضو هيأت مديره و معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت 21 مرداد ـ روز ملي حمايت از صنايع كوچك ـ پیامي صادر كرد.


انعقاد 7 تفاهم نامه همكاري، رونمايي از 6 سامانه‌ الكترونيكي، آغاز به کار ۸ نمایشگاه دائمی ساخت داخل و افتتاح ۵ پروژه عمرانی و 7 واحد توليدي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

روز ملی حمایت از صنایع کوچک در نشستي با حضور جمعي از مديران ارشد وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گرامي داشته شد.


پیام مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر بمناسبت روز ملی حمایت ازصنایع کوچک

به مناسبت روز ملی حمایت از صنایع کوچک، مهندس صفوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر در پیامی این روز را به صنعتگران و مدیران صنعتی تبریک گفت


پیام تبریک معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت "روز ملي حمايت از صنايع كوچك"

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت 21 مرداد ـ روز ملي حمايت از صنايع كوچك ـ پیامي صادر كرد.کارگاه آشنایی با فرآیندهای ارزیابی و حمایت از شرکت های دانش بنیان برگزار شد

کارگاه آشنایی با فرآیندهای ارزیابی و حمایت از شرکت های دانش بنیان در سالن جلسات مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی بو شهر 2 با همکاری پارک علم و فناوی خلیج فارس و با حضور برخی از مدیران واحدهای مستعد ،مستقر در شهرک های صنعتی استان برگزار شد.


بازدید مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره از شهرک و ناحیه صنعتی برازجان و بنه گز

مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی بوشهر در هفته جاری ، از شهرک صنعتی برازجان و ناحیه صنعتی بنه گز بازدید کرده و از نزدیک با مسائل و مشکلات برخی از تولید کنندگان قرار گرفتند.


دستورالعمل تأمين مالی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط در سال 1399 ابلاغ شد

بانک مرکزی "دستورالعمل تأمين مالی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط در سال 1399" را با هدف هموارسازی مسیر تولید ملی و حمایت از بنگاه‌هاي اقتصادی در راستای تحقق شعار جهش توليد، هدایت نقدینگی جامعه به سمت بخش‌های مولد و تأمين مالی توليد کنندگان داخلی و تأمين سرمايه در گردش بنگاه‌های اقتصادی به شبکه بانکی کشور ابلاغ کرد.


آغاز عملیات اجرائی خط 20 کیلوولت شبكه توزيع در شهرک صنعتی بوشهر 2

معاون فني شهركهاي صنعتي بوشهر از آغاز عملیات اجرائی خط 20 کیلوولت شبكه توزيع در شهرک صنعتی بوشهر دو خبر داد


تاییدکارت بازرگانی

تایید کارت بازرگانی در سامانه جامع تجارت


سیاست دولت از "شتاب در رشد و توسعه" به "تاب آوری" تغییر کرده است/ بخش صنعت کشور در دوره کرونا درخشید/ در دولت تدبیر و امید ۳.۵ میلیون شغل ایجاد شد

اسحاق جهانگیری با اشاره به جنگ اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه، غیرانسانی و غیرقانونی آمریکا علیه دولت و ملت ایران گفت: در شرایط کنونی، صادر کنندگان کالا و کسانی که درپی تأمین کالا‌های مورد نیاز کشور از خارج هستند، در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارند و باید از کسانی که به‌طور سالم در این فضا فعالیت می‌کنند، دفاع کرد.


امید پشت چرخ دنده‌ها نهفته است

گفت‌وگو با حسین مدرس‌ خیابانی


برای قطع کامل وابستگی راهی جز ساخت داخل وجود ندارد/ سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران سهم قابل توجهی در جهش تولید و نهضت ساخت داخل دارد

حسین مدرس خیابانی در نشست هم‌انديشي با اعضای هیأت مدیره، مديرعامل، معاونان و مدیران شركت مادر تخصصي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: در هر نقطه‌ای که شهرک صنعتی وجود دارد، یعنی کار و تلاش و تولید در جريان و طبیعتاً زیرساخت‌هاي تولید نیز فراهم و تولید راحت‌تر است.


پایان عملیات اجرایی شبکه فیبر نوری شهرکهاي صنعتی برازجان، ريگ و نواحي بنك و لمبدان

سعيد رباني در جمع صنعت گران از پایان عملیات اجرایی طرح شبکه فیبر نوری شهرکهاي صنعتی برازجان، ريگ و نواحي بنك و لمبدان خبر داد و بيان كرد: این طرح شامل حفر کانال و کابل‌کشی فيبر نوري با متعلقات مربوطه به طول 15 کیلومتر و اعتبار افزون بر 15 میلیارد ریال اجرا شده است


رشد 1000 درصدی جذب سرمایه گذار در شهرکهای صنعتی استان بوشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر از انعقاد قرارداد با 52 سرمایه‌گذار جدید در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر در 3 ماهه نخست سال جاری خبر داد.


‌راه‌اندازی واحدهای راکد و غیرفعال صنعتی و معدنی در استان‌ها/ توجه به نظرات بخش‌ خصوصی در تمامی مراحل تصمیم‌گیری

به گفته حسین مدرس خیابانی، هریک از شهرک‌های صنعتی باید در ورودی خود دو ویترین "قطعات داخلی سازی شده" و "قطعاتی را که هنوز موفق به ساخت داخلی نشده است" به نمایش بگذارد.


حمایت از برگزاری دوره های آموزشی در جهت آموزش و توانمند سازی منابع انسانی صنایع کوچک و متوسط

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر گفت : منابع انسانی یکی از ارکان اصلی صنایع کوچک و متوسط قلمداد می شود و برنامه ریزی جهت ارتقا توانمندی منابع انسانی SME ها موجبات رشد و گسترش کمی و کیفی SME ها را فراهم می آورد و افزایش کیفیت فرآیندهای تولیدی را منجر می گردد.


تصویب ایجاد ناحیه صنعتی جم در شورای برنامه ریزی و توسعه استان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهربا اشاره به تصویب ایجاد ناحیه صنعتی جم در شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: این ناحیه صنعتی در زمینی به مساحت 20 هکتار مصوب و تمامی مجوزهای لازم شامل تامین آب، برق، گاز و زیست محیطی آن اخذ گردیده است.


بسته بيمه خاص صنايع كوچك براي پنجمين سال متوالي تمديد شد

اصغر مصاحب اظهار داشت: در سال جهش توليد و به منظور تسهيل و رونق فعاليت‌هاي اقتصادي، افزايش ضريب امنيت و كاهش ريسك توليد در صنايع كوچك و متوسط، بسته بيمه خاص صنايع كوچك مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور با كاهش نرخ حق بيمه نسبت به سنوات گذشته و پوشش حداكثري خطرات SMEها تمديد شد.


انتخاب نیروهای دلسوز، متخصص، باتجربه و جوان/ مدیریت بازار، حمایت از مصرف کننده و ایجاد آرامش در فضای کسب و کار/ رفع دغدغه صاحبان کارخانجات در تأمین مواد اولیه

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در گفت‌وگو با سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، دستور داد با انتخاب نیروهای دلسوز، متخصص، باتجربه و جوان، تلاش خود را بر مدیریت بازار و تأمین کالاهای اساسی، ساماندهی قیمت خودرو، جهش تولید، کمک به توسعه صادرات غیرنفتی و بهبود فضای کسب و کار متمرکز کند.


تسهیل روند تولید با راه اندازی سامانه سککوک

با راه اندازی سامانه سککوک، روند تولید صنعتگران تسهیل می شود و صنعتگران با مراجعه به این سامانه می توانند برای تأمین مواد اولیه و سایر نیازها اقدام نمایند و مواد اولیه خود را بدون پرداخت نقدی و با ضمانت نامه صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک خرید کنند


حسين مدرس خیابانی به‌عنوان سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب شد

رئیس جمهور با صدور حکمی حسین مدرس خیابانی را به‌عنوان سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد.


لزوم ثبت نام صنایع و واحد های صنعتی در سامانه محیط انسانی

انجام کلیه امور پایشی و مجوز های زیست محیطی از طریق سامانه جامع محیط انسانی سازمان حفاظت محیط زیست انجام خواهد پذیرفت.


راهکارهای مدیریت مصرف انرژی در تابستان

با افزایش دما هوا مصرف برق به صورت چشمگیری افزایش می‌یابد که این افزایش در کنار رشد سالیانه مصرف، فشار مضاعفی را بر صنعت برق کشور وارد می‌کند.


جهش تولید با بهبود محیط کسب ‌و کار و مشارکت دادن مردم در اقتصاد محقق مي‌شود

مقام معظم رهبری روز چهارشنبه به مناسبت هفته‌ کار و کارگر، در ارتباط تصویری مستقیم و سه‌ ساعته با هفت مجموعه تولیدی، ضمن تأکید بر نقش و اهمیت جایگاه کارگر و وظایف متقابل کارگر و کارفرما در افزایش کمی و کیفی تولید و ایجاد ثروت در یک اقتصاد سالم، به بیان نکاتی درخصوص علت نامگذاری امسال به عنوان سال جهش تولید و الزامات تحقق این شعار و بخش هایی که باید بر آن ها تمرکز ویژه شود، پرداختند و وظایف مسئولان در این عرصه را بیان کردند.


واحد هاي مستقر در شهرك ها و نواحي صنعتي موظف به ثبت اطلاعات در سامانه جامع انبار می باشند

تمام واحدهای صنعتی و تولیدی دارای انبارکه در سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا ثبت نام نکرده‌اند، موظفند از طریق سامانه نسبت به ثبت اطلاعات ورود و خروج کالاهای خود به طور مستمر اقدام کنند.


پيام تبريك مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر به مناسبت هفته كار و كارگر و روز جهاني كارگر

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر با صدور پيامي هفته كار و كارگر و روز جهاني كارگر را به تمامی کارگران عرصه تولید تبريك گفت.


راه اندازی سامانه ملی کارآموزی

راه اندازی سامانه ملی کارآموزی توسط سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران


بازدید مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان از شهرک صنعتی برازجان

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر ، به منظور بررسی مسائل و مشکلات واحد هاي توليدي ، از برخي واحدهاي صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی برازجان بازدید کرد.


فعالسازی ظرفیت خالی صنایع موجود بهترین راهکار برای جهش اقتصادی است

بهترین اقدام برای تحقق جهش تولید، فعالسازی ظرفیت خالی صنایع موجود است و برای دستیابی به این مهم با کم کردن تلاطم اقتصاد می توان این ظرفیت را پوشش داد چرا که عمده موانعی که سر راه تولید وجود دارد، پیش از تولید قرار گرفته اند و در صورتی که مرتفع شوند کمک بزرگی به ارتقا تولید و تحقق شعار جهش تولید می شود


آمادگی و انجام اقدامات پيشگيرانه برای ارتقاء ايمني شهرك‌ها و نواحي صنعتي

درپی صدور اخطاریه سازمان هواشناسی مبنی بر تشدید فعالیت سامانه بارشی در هفته جاری، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر از آمادگی و انجام اقدامات پيشگيرانه برای ارتقاء ايمني شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان بوشهر خبر داد.


تسهیل پرداخت اقساط حق بهره‌برداري اراضي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي

با توجه به مشکلات به‌وجود آمده ناشي از شيوع ويروس کرونا براي فعالان اقتصادي و با هدف مساعدت به سرمايه‌گذاران واحدهای توليدی، نحوه پرداخت اقساط حق بهره‌برداري اراضي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي تسهيل گردید.


دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای تخصیص امکانات و تأمین ارزاق و نیازهای عمومی سیل زدگان

وزیر صنعت، معدن و تجارت در دستوری از سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت، شرکت‌های شهرک‌های صنعتی و واحد‌های تولیدی بزرگ در استان‌های سیل زده خواست تا امکانات خود را برای کمک به هموطنان مناطق سیل زده اختصاص دهند.


دستور ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت برای آسیب شناسی برنامه‌های رونق تولید/ تهیه برنامه عملیاتی متناسب با الزامات جهش تولید

رضا رحمانی گفت: بنا بر دستور رهبری، باید با کار ده برابری، تولید به جایی برسد که در زندگی مردم اثر بگذارد؛ لذا با توجه به ارکان اقتصاد مقاومتی باید همه ظرفیت‌های دولتی و مردمی، حمایت از تولید ملی، مدیریت منابع ارزی و مدیریت مصرف در این خصوص مورد توجه جدی قرار گرفته و فعال شوند.


تأکید معاون وزير صنعت، معدن و تجارت بر آمادگی و انجام اقدامات پيشگيرانه برای ارتقاء ايمني شهرك‌ها و نواحي صنعتي

درپی صدور اخطاریه سازمان هواشناسی مبنی بر تشدید فعالیت سامانه بارشی در هفته جاری، معاون وزير صنعت، معدن و تجارت در تماس‌های تلفنی جداگانه با مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي 9 استان کشور، در جریان آخرین وضعیت بارندگی‌ها‌ و احتمال وقوع سیل در شهرك‌ها و نواحي صنعتي این استان‌ها قرار گرفت.


خود را مکلف به ثمردهی حداکثری اهداف "جهش تولید" در سال جدید می‌دانیم

رضا رحمانی گفت: در سال "جهش تولید" همه برنامه‌های حرکت آفرین و مشوق‌های نتیجه بخش را با جدیت تمام دنبال خواهیم کرد تا دستور مقام معظم رهبری برای مشهود بودن آثار اقدامات در زندگی مردم، ظهور و بروز جدی و کاملاً مؤثری داشته باشد.


سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران؛ همگام با توسعه صنعتی کشور، از رونق تا جهش تولید

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت آغاز سال نو و نامگذاری سال 1399 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "جهش تولید" پیامي صادر كرد.


دومين نشست كارگروه مديريت بيماري كرونا در سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران برگزار شد

در اين نشست كه روز سه‌شنبه به رياست محسن صالحي‌نيا و با حضور اعضاي كارگروه مديريت بيماري كرونا برگزار شد، ضمن قدرداني مجدد از تلاش‌ها و مجاهدت‌هاي پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و خدماتی بیمارستان‌ها در مقابله با ويروس خطرناك كوويد ـ 19، اقدامات صورت گرفته به منظور پيشگيري و مراقبت از سلامت كاركنان و كارگران در سطح ستاد، شركت‌هاي استاني و واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور تشريح شد.


توليد دستكش هاي يك بار مصرف در شهرك صنعتي بوشهر 2

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر در بازديد از شركت شليف از توليد دستكش هاي يك بار مصرف با ظرفيت روزانه 20 هزار جفت در شهرك صنعتي بوشهر 2 خبر داد.


ضدعفونی معابر شهرک صنعتی بوشهر 2

مديريت شهرك صنعتي بوشهر 2 از ضدعفونی معابر شهرک صنعتی به همت شرکت خدماتی و پيمانكار HSEE شهرك صنعتي به صورت روزانه و مستمر خبر داد.


عدم افزايش قيمت زمين هاي صنعتي تا ارديبهشت سال آينده و عدم اخذ جرائم اقساط سررسید شده در شهرکهای صنعتی بوشهر

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان بوشهر از عدم اخذ جرائم اقساط سررسید شده در این شرکت و عدم افزايش قيمت زمين هاي صنعتي تا ارديبهشت سال آينده خبر داد.


مديريت تعطيلات نوروزي و آمادگي هرچه بيشتر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور

مديريت ايمني، بهداشت، محيط زيست و انرژي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران نيز در راستاي آمادگي هرچه بيشتر در ايام تعطيلات نوروز به منظور رعايت مسائل ايمني، بهداشت و محيط زيست در شهرك‌ها و نواحي صنعتي و جلوگيري از خطرات و خسارات احتمالي، بر آمادگي ايستگاه‌هاي آتش نشاني و خودروهاي اطفاء حريق و امداد و نجات، مراكز درماني و درمانگاه‌ها و همچنين تصفيه‌خانه‌هاي فاضلاب صنعتي براي خدمات رساني به واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي، با انجام برنامه‌ريزي‌هاي از پيش تعيين شده تأكيد كرد.


نحوه پرداخت اقساط حق بهره‌برداري اراضي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي تسهيل شد

سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران با هدف مساعدت به سرمايه‌گذاران واحدهای توليدی، نحوه پرداخت اقساط حق بهره‌برداري اراضي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي تابعه خود را تسهيل نمود.


برگزاری جلسه هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی بوشهر درباره کرونا

جلسه اضطراری هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی بوشهر، برای اتخاذ تصمیمات لازم برای مدیریت و جلوگیری از شیوع کرونا برگزار شد و تصمیمات این جلسه اعلام و سریعا وارد فاز اجرایی شد.


تداوم اقدامات پيشگيرانه به منظور مراقبت از سلامت كاركنان و كارگران در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

در اين نشست كه روز شنبه به رياست محسن صالحي‌نيا و با حضور اعضاي كارگروه مديريت بحران و دو تن از مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها برگزار شد، ضمن قدرداني از تلاش‌ها و مجاهدت‌هاي پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و خدماتی بیمارستان‌ها در كنترل ويروس كرونا، بر تداوم اقدامات پيشگيرانه به منظور مراقبت از سلامت كاركنان و كارگران در سطح ستاد، شركت‌هاي استاني و شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور تأكيد شد.


حضور خوشه صنعتی آبزیان بوشهر دردومین نمایشگاه شیلات، آبزیان، ماهی‌های تزئینی و صنایع وابسته

دومین نمایشگاه شیلات، آبزیان، ماهی‌های تزئینی و صنایع وابسته از تاریخ 22 الی 25 بهمن ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس برگزار شد.


دومین رویداد استارتاپ های شیلاتی استان بوشهر برگزار می‌شود

دومین رویداد استارتاپهای شیلاتی استان بوشهر با هدف تسهیل و توسعه کسب و کار خلاقانه و معرفی به سرمایه گذران برگزار می‌شود


برگزاری 210 دوره آموزشی و 50 تور صنعتی در شهرک های صنعتی استان بوشهر

تاکنون 210 دوره آموزشی تخصصی ، مهارتی ، کارآفرینی و خوشه صنعتی برای مدیران و کارشناسان واحدهای تولیدی وصنعتی، کارگاهی و خدماتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان برگزار شده است.


بهره‌برداري از بيش از 450 طرح با سرمايه‌گذاري بالغ بر 48 هزار ميليارد ريال در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

در آستانه چهل و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، بهره‌برداري از 453 طرح با سرمايه‌گذاري داخلي بالغ بر 48 هزار ميليارد ريال و خارجي افزون بر 19 ميليون دلار و ميزان اشتغالزايي 13 هزار و 352 نفر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور آغاز ‌شد.


پرداخت تسهیلات طرح رونق تولید سرعت گرفت

پرداخت تسهیلات طرح رونق تولید سرعت گرفت؛ روندی که موجب شد تا این امید در میان فعالان صنعتی به‌وجود آید که پرداخت تسهیلات پیش‌بینی شده به این بخش در قالب طرح رونق تولید تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.


بازدیداستاندار بوشهر و هیات همراه از شهرک صنعتی دیلم

استاندار بوشهر ، معاون عمرانی استاندار ، فرماندار دیلم و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر در هفتمین روز از دهه مبارک فجر، از واحد صنعتی آبزیان مرجان بیدو در شهرک صنعتی دیلم بازدید و روند احداث و مشکلات پیش روی این واحد صنعتی مورد بررسی قرار گرفت.


آیین‌ نامه اجرایی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تصویب شد

آیین نامه اجرایی "ایجاد ستاد تسهیل و رفع موانع تولید" با هدف حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی و کمک به تکمیل و راه اندازی طرح‌های نیمه تمام، تأمین مالی، تعیین تکلیف بدهی‌های معوق و همچنین رفع مشکلات مرتبط با محیط زیست، منابع طبیعی، معادن و رفع موانع صادراتی، در دولت به تصویب رسید.


متقاضیان تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند

صفوی گفت : واحد های صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی برای استفاده از تسهیلات بند الف تبصره 18 به سامانه بهین یاب مراجعه نمایند.


با موافقت نمایندگان مجلس شوراي اسلامي سهم شهرک‌ها و نواحی صنعتی از مالیات و عوارض بر ارزش افزوده مشخص شد

صفوی گفت: نمایندگان در نشست علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده، با ماده 42 این لایحه و 12 تبصره ذيل آن حاضر در صحن موافقت کردند.


سهم شهرک‌ها و نواحی صنعتی از مالیات و عوارض بر ارزش افزوده مشخص شد

نمایندگان در نشست علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده، با ماده 42 این لایحه و 12 تبصره ذيل آن با 156 رأی موافق، 5 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 200 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.


آغاز واگذاری فرآیند صدور جواز تأسیس صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور

در راستای اجراي تفاهم نامه تفویض اختیارات وزارت صنعت، معدن و تجارت به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها، فرآیند صدور جواز تأسیس صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور واگذار شد.


بيانيه مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت روز ملي هواي پاك

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت روز ملي هواي پاك بيانيه‌اي صادر كرد.


شناسايي شهرك‌ها و نواحي صنعتي در معرض بحران‌هاي طبيعي و تهيه نقشه واحدهاي صنعتي پرخطر

محسن صالحي‌نيا با اشاره به ضرورت برنامه‌ريزي براي مديريت بحران در جنبه‌هاي پيشگيري، آمادگي، مقابله و بازسازي اظهار داشت: تاريخچه مديريت بحران‌ها در كشور از منظر حادثه در اين سازمان مورد بررسي قرار گرفته و زلزله و سيل به‌عنوان عوامل طبيعي و واحدهاي صنعتي پرخطر به‌عنوان عوامل انسان ساخت، مهمترين منشاء امكان وقوع بحران در شهرك‌ها و نواحي صنعتي شناسايي شده‌اند.


امضای تفاهم نامه همکاری شرکت شهرک های صنعتی و دانشگاه علمی کاربردی پلیمر بوشهر

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر، این تفاهم نامه با محوریت بهبود وتقویت ارتباط بین صنعت و دانشگاه در زمینه های مشاوره ، آموزش ، تحقیق و پژوهش و حمایت از ایده های دانشجویی در حوزه صنعت ، در محل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر به امضا رسید.


فراخوان عضویت مشاورین در کلینیک کسب و کار استان بوشهر

شرکت شهرک های صنعتی در نظر دارد با فراخوان عضو گیری در پروژه های کلینیک کسب و کار در زمینه های تخصصی مدیریت ، مدیریت مالی ، فناوری اطلاعات ، عارضه یابی ،حقوقی ، توسعه بازار ، توسعه منابع انسانی ، توسعه محصول و فناوری و سرمایه گذاری و تامین مالی از مشاوران با سابقه علمی و تجربی علاقمند به عضویت در کلینیک کسب و کار استان بوشهر دعوت به عمل آورد.


تامین مالی آسان و ارزان شرکت ها از طریق پذیرش در بازار فرابورس

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر تشریح کرد؛با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، بازاری ویژه به منظور فراهم نمودن دسترسی عموم بنگاه های اقتصادی کشور به ویژه شرکت‌های کوچک و متوسط در بازار سرمایه طراحی گردیده است


اعطای تسهیلات به خریداران ماشین آلات صنعتی ساخت داخل

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان بوشهر گفت : طرح ویژه ای در قالب "رونق تولید با ارائه تسهیلات به خریداران ماشین آلات صنعتی داخل کشور" جهت ارائه تسهیلات ویژه تا سقف 70 درصد ماشین آلات با بهره پائین و بازپرداخت دوره ساخت و تنفس حداکثر 6 ماهه به واحد های صنعتی ارائه شده است.


رئيس جمهور قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور را برای اجرا ابلاغ کرد

قانون "تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور" پيش از اين طي طرح دو فوریتی در نشست ۲۰ آذر مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بررسی قرار گرفته بود و مصوبه مجلس شورای اسلامی با اصلاحاتی که با هماهنگی بانک مرکزی صورت گرفت، به تصویب رسید.


بازدید برخی از مدیران صنعتی استان بوشهر از واحدهای تولیدی موفق استان خراسان رضوی

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر گفت : تور صنعتی بازدید مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی استان بوشهر از واحدهای صنعتی شركت ماگیما ( سوسیس و کالباس ) و زعفران مصطفوی استان خراسان رضوی برگزار شد.


تسهیل ورود واحدهای صنعتی کوچک و متوسط استان در فرابورس و بورس کالا

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر در مورد تامین منابع مالی از بازار سرمایه، آشنایی بخش خصوصی و تولیدکندگان استان با بازار سرمایه و نحوه توسعه استان گفت : با تصویب دستورالعمل پذیرش بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط در فرابورس ایران، شاهد آن بودیم سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و فرابورس ایران برای افزایش همکاری‌ها برای حمایت از صنایع کوچک و متوسط و بهره‌مند کردن آنها از مزایای ورود به فرابورس، تفاهمنامه همکاری امضا کردند تا با راه‌اندازی این بازار پذیرش شرکت‌هادر فرا بورس سرعت بیشتری بگیرد.


۳۰ درخواست برای شرکت در نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط استان ثبت شد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر: به زودی اولین نمایشگاه تخصصی توانمندی های صنایع کوچک و متوسط استان در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی عسلویه برگزار می شود.


۲۷۰۰ میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی بوشهر سرمایه‌گذاری شد

مهدی صفوی روز یک شنبه در حاشیه نشست با شماری از سرمایه‌گذاران بوشهری افزود: این طرح‌ها در زمینی به مساحت ۱۷ هکتار در شهرک‌های صنعتی بوشهر ۲، برازجان، دلوار، دیر و ناحیه‌های صنعتی بنک، بویرات، دشتی، گزبلند و لمبدان واگذار شده است.


۱۴ واحد صنعتی راکد استان بوشهر تولید را از سر گرفتند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۴واحد صنعتی غیرفعال و راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان با سرمایه گذاری ۸۷ میلیارد ریال دوباره راه‌اندازی و تولید را از سر گرفتند.


دستور رئیس‌ جمهور به بانک‌ها برای بازگشت واحد‌های تولیدی تملک شده به چرخه تولید

بابک دین پرست همچنين از دستور ویژه رئیس جمهور به استانداران برای ارزیابی واحد‌های اولویت‌دار خبر داد و گفت: با توجه به باقی ماندن عمر دو ساله دولت، باید این کار در دستور استانداران باشد. از اين رو از استانداران خواسته شده برنامه توسعه خود را برای دو سال باقی مانده دولت ارائه کنند.


اراضی راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بوشهر بازپس‌گیری شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر از بازپس‌گیری پنج هکتار از اراضی راکد در شهرک‌های صنعتی بوشهر ، برازجان و ریگ خبر داد.


معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت دو واحد صنعتي را افتتاح و از دو واحد توليدي بازدید کرد

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با همراهي دو تن از اعضاي هيأت مديره، معاون توسعه مديريت، منابع و امور استان‌ها و مشاور و مدير حوزه مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرك‌هاي صنعتی ایران، رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی، سرپرست شعب بانک صنعت و معدن و شماري از مديران دستگاه‌هاي اجرايي استان بوشهر از امكانات و تأسيسات زيربنايي شهرک صنعتی برازجان نيز بازدید کرد.


بازار صادراتی محصولات واحد‌های تولیدی کوچک و متوسط گسترش مي‌يابد

محسن صالحی‌نیا در حاشيه بازديد از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره 2 بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پارسال حدود ۲ هزار واحد صنعتی غیرفعال را با حمایت دولت به چرخه تولید بازگرداندیم.


مصون‌ سازی اقتصاد از آسیب تحریم‌ها از طریق تقویت و رونق تولید داخلی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سه‌شنبه شب در دیدار ۲۵۰۰ نفر از تولید کنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی كشور، هدف اصلی از اين نشست را تکریم این عناصر اساسی در افکار عمومی خواندند و سخنان تولید کنندگان در این دیدار را بسیار مهم، سنجیده و قابل توجه دانستند.


استفاده از تمامي ظرفيت‌های موجود برای حل و فصل مشکلات واحدهای توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي

محسن صالحي‌نيا در بخشنامه‌اي به مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها متذكر شده است: در راستاي تحقق اهداف عاليه وزارت صنعت، معدن و تجارت و در راستاي سياست‌هاي ابلاغي مقام عالي وزارت مبني بر نظارت مستمر بر امور واحدهای توليدي و حل مشکلات آنان، لازم است در سطح شهرك‌ها و نواحي صنعتي تابعه و در هماهنگي كامل با سازمان‌ صنعت، معدن و تجارت و كارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، از تمامي ظرفيت‌های موجود برای حل و فصل مشکلات واحدهای صنعتي به منظور حفظ وضعیت موجود تولید و اشتغال و درپي آن، ارتقاء توان تولید ملي در کشور استفاده شود.


دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای شناسایی و معرفي واحدهای تولیدی مشکل دار سراسر کشور

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی در آستانه 13 آبان و در دیدار با دانشجویان و دانش آموزان با اشاره به سخنان چندی پیش وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر این‌که هرجا یک واحد صنعتی در آستانه تعطیلی قرار بگیرد، به کمک آن می‌رویم، فرمودند: این سخنان، عالی و خرسند کننده است و حالا باید پای این قول بایستند و دیگر مسئولان نیز همین گونه عمل کنند.


بخشنامه معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم قوه قضائیه براي رفع مشكلات و موانع توليد و حمايت از فعالان اقتصادي

محمد باقر الفت با عنايت به تأكيدات رئيس قوه قضائيه، در بخشنامه‌اي به رؤسای دادگستری‌های کل استان‌های سراسر کشور، خودداري از مجموعه اقداماتي كه به تعطيلي واحدهاي توليدي منتج مي‌شود را ابلاغ كرد.


بهره‌برداری و اجراي ۴ طرح تولیدی در شهرك‌هاي صنعتي استان بوشهر آغاز شد

در جریان بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از خوشه صنعتی فرآوری آبزیان استان بوشهر در شهرک صنعتی شماره ۲ بوشهر، طرح توسعه شرکت پارس آبزیان رسول مورد بهره‌برداری قرار گرفت.


در راستای رونق تولید هیچ محدودیتی برای صادرات در کشور وجود ندارد

رضا رحمانی در نشست مشترك ستاد اقتصاد مقاومتی و شوراي گفت‌وگوي دولت و بخش خصوصی در بوشهر با بیان این‌که امسال در راستای رونق تولید، صادرات به کشورهای همسایه را دنبال می‌کنیم، اظهار داشت: با توجه به موقعیت استان بوشهر و مرز دریایی آن با کشورهای حوزه خلیج فارس، معین بودن این استان برای صادرات نه‌تنها به قطر بلکه به سایر کشورهای همسایه را می‌پذیریم.


حضور موفق خرمای بوشهر در نمایشگاه روسیه

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: سه شرکت در حوزه فرآوری و بسته بندی خرما از استان در نمایشگاه صنایع غذایی مسکو (WorldFood) حضور یافتند. مهدی صفوی در گفتگو با خبرنگار صدای بوشهر، بیان کرد: نمایشگاه صنایع غذایی مسکو از ۲ تا ۵ مهر در مرکز نمایشگاهی کوروکوس اکسپو مسکو پایتخت روسیه برگزار شد .


ایجاد 35 هکتار فضای سبز در شهرک های صنعتی بوشهر

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر گفت: بر اساس شاخص هاي ابلاغي سازمان محیط زیست و سازمان صنایع کوچک و شهرك هاي صنعتي ايران تا كنون 35 هكتار فضاي سبز در شهرك ها و نواحي صنعتي استان ايجاد شده است.


دستورالعمل تأمین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط سال ١٣٩٨ به شبکه بانکی كشور ابلاغ شد

در راستای تأمين مالی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط و با توجه به نامگذاری امسال به نام "رونق توليد" از سوی مقام معظم رهبری‌ و پيرو ابلاغ دستورالعمل تأمين مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط در سه سال گذشته و اتخاذ رويکرد مساعدت مقرراتی، زمينه مناسب‌تری به‌ ‌منظور تأمين مالی واحدهای ياد شده فراهم شد.


کمک به افزایش تولید و صادرات صدرنشین فعالیت‌هاست

وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت فرارسیدن دهم تیر ـ روز ملی صنعت و معدن ـ در پیامی با تبریک این روز ملی به صنعتگران، معدنکاران و تمامی تولید کنندگان، برخی از سیاست‌های اجرایی وزارت صنعت، معدن و تجارت در تحقق رونق تولید را تشریح کرد.


صنعتگران مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور در سامانه 'حامي' ثبت نام كنند

به منظور تعامل نظام‌مند و مستمر قوه قضائيه با فعالان بخش خصوصی براي اطلاع از مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی تولید، سرمایه‌گذاری، اشتغال و سایر سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، دبیرخانه ستاد مرکزی پيگيري اجراي سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضائيه سامانه‌ای را تحت عنوان 'حمایت از فعالین اقتصادی' (حامی) راه اندازی نموده است.


بهره‌مندي از ظرفيت همكاران جوان شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها در سطوح مختلف تصميم سازي و تصميم گيري

محسن صالحي‌نيا همزمان با سالروز ميلاد باسعادت حضرت علي اكبر(ع) و روز جوان در بخشنامه‌اي از مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها خواست در سطوح مختلف تصميم سازي و تصميم گيري، نسبت به بهره‌مندي از ظرفيت همكاران جوان مؤمن، انقلابی، دانا، کاردان و پرانگیزه كه با همت و هوشیاری و سرعت عمل و ابتکار باید در مسیر افتخارآمیز به سوی آرمان‌های بلند نظام جمهوری اسلامی گام بردارند، اقدام شود.


كمك 600 ميليون ريالي فعالان صنعتي و اقتصادي استان بوشهر به سیل زدگان لرستاني

مهدي صفوي از اختصاص یک روز حقوق پرسنل شركت شهرك‌هاي صنعتي به‌صورت داوطلبانه برای کمک به سیل زدگان خبر داد و اضافه كرد: اين اقدام خداپسندانه به منظور ابراز همدردی و کمک به سیل زدگان استان لرستان از سوي پرسنل اين شركت انجام شد و به یقین در سایه اتحاد و همدلی، نابسامانی‌ها و کاستی‌ها کمرنگ‌تر می‌شود.


كمك‌هاي نقدي و غيرنقدي خانواده سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به سيل زدگان كشور

اميد ساعي در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن تقدير از اقدام ملي و خداپسندانه واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور براي مشاركت در تهيه اقلام اساسي و ضروري مورد نياز سيل زدگان از محل توليدات داخلي خود گفت: از نخستین لحظات انتشار اخبار و تصاویر مربوط به سیل زدگان در مناطق شمال، غرب و جنوب غرب کشور، صنعتگران نوع دوست، خير و نيكوكار آمادگی خود را برای پیوستن به شبکه امداد رسانی و کمک در زمینه‌های مورد نیاز برای تسکین آلام آسیب دیدگان اعلام کردند.


مسأله فوری و اولویت کشور موضوع اقتصاد است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال "رونق تولید" نام‌گذاری کردند.


سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال ۱۳۹۸ هجری شمسی، با ارائه فهرستی از کامیابی‌های سال گذشته و ناکامی‌ها و مشکلاتی که مردم با آن مواجه بودند، سال جدید را سال تصمیم‌گیری‌های نو، انسجام ملی و تلاش مضاعف خواند و تأکید کرد: تردید نکنید با تلاش مضاعف، به پیروزی می‌رسیم و از مشکلات عبور خواهیم کرد.


پيام مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت امام علی(ع) و عيد سعيد نوروز

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت امام علی(ع) و عيد سعيد نوروز پيامي صادر كرد.


انتخاب و تجليل از 3 ايده برتر رويداد استارتاپي آبزيان استان بوشهر

رويداد استارتاپي آبزيان بوشهر كه با هدف کارآفرینی در حوزه استارت آپ ها و تجاری سازی ایده ها و اختراعات فعالین در این بخش برپا شد با معرفي برگزيدگان پايان يافت


برگزاری پيش رويداد استارتاپي دریایی و آبزيان در استان بوشهر

نخستین رویداد استارتاپ شيلاتي با محوریت دریا، محیط‌زیست و شیلات از 17 دي الي 27 بهمن ماه 1397 و مراسم جشنواره نهایی اين رويداد در روز 2 اسفند ماه 1397 برگزار می‌شود.


افتتاح هجدهمین فن بازار منطقه ای کشور در استان بوشهر

طی مراسمی با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري، مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان و رئيس و معاون توسعه فناوري پارک علم و فناوری پرديس، آيين فن بازار منطقه ای در استان بوشهر افتتاح شد.


برگزاری استارتاپ ویژه دریایی و شیلات در استان بوشهر

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر گفت: نخستین رویداد کارآفرینی تخصصی در حوزه دریایی با هدف جذب ایده در حوزه دریایی، محیط زیست و شیلات همزمان با چهارمین همایش ملی میگوی ایران در بوشهر برگزار می‌شود.


افتتاح کارخانه تولید آسفالت در شهرك صنعتي خورموج با حضور استاندار بوشهر

مدیرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر از افتتاح کارخانه آسفالت 160 تنی تمام اتوماتیک در شهرك صنعتي خورموج خبر داد.


اختتامیه رویداد رقابتی نخل و خرماي کشور در بوشهر+ تصاوير

نخستین رویداد رقابتی خرماي کشور در زمینه کارآفرینی در حوزه صنعت (استارتاپ) در بوشهر به کار خود پایان داد.


دوره آموزشي تخصصی اصول و مبانی دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ با حضورکارشناسان و فعالان حوزه صنعت برگزار شد

مرکز آموزش های معاونت صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان در راستای ارتقا سطح مهارت در انجام فعالیت‌های اقتصادی در بستر فضای مجازی با هدف كمك به توسعه بازار برگزار مي كند


مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر با سفري يكروزه به شهرستان گناوه از كارآفرينان نمونه تقدير كرد+تصاوير

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر هم زمان با آغاز مرحله سوم سفرهای شهرستانی استاندار به شهرستان گناوه سفر کرد


بازدید سرزده مدیر عامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر از روند پیشرفت طرح هاي صنعتي جدید+ تصاوير

مدیر عامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر از روند پیشرفت طرحهاي صنعتي جديد در حال احداث و در آستانه بهره برداري در شهرك صنعتي بوشهر 2 بازدید کرد.


اولین استارتاپ نخل و خرماي استان بوشهر برگزار می‌شود

از سوی شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر رويداد كارآفريني استارتاپ صنعت خرما با هدف تبدیل ایده هاي نوين به کسب ‌و کار به نام پرند برگزار می‌شود.


تشكيل شوراي راهبري كلينيک كسب و كار صنايع كوچك بوشهر

نخستین جلسه شوراي راهبري كلينيک كسب و كار صنايع كوچك استان بوشهر با حضور تعدادي از مشاورين صنعتي، نمايندگان تشكل‌هاي خصوصي و دستگاه هاي اجرائي در محل شركت شهرک‌هاي صنعتي این استان برگزار شد.


منطقه ويژه اقتصادي شمال بوشهر بكر ترين منطقه جهت سرمايه گذاري نفتي است

در مراسمی با حضور استاندار بوشهر و معاونين و مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي و هیات تجاری، اقتصادی از کره جنوبی تفاهم نامه احداث پالایشگاه نفت در منطقه ویژه شمال استان بوشهر به امضا رسيد


برگزاری دوره آموزشي تكنيك هاي بازاريابي و مديريت فروش در مركز خدمات فناوري شهرك صنعتي بوشهر 2

دوره آموزشي تكنيك هاي بازاريابي و مديريت فروش با حضورکارشناسان و فعالان حوزه صنعت در مركز خدمات فناوري شهرك صنعتي بوشهر 2 برگزار شد به منظور بهره گیری از توان کارشناسی متخصصان داخلی، شركت شهركهاي صنعتي استان هرساله دوره هاي آموزشی را براي واحدهاي صنايع كوچك برگزار می کند


برگزاری جلسه هماهنگي انعقاد تفاهم نامه همکاری‌های آموزشی و رسيدگي هاي تخصصي با معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضاییه در شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر

جلسه هماهنگي انعقاد تفاهم نامه همکاری‌های آموزشی و رسيدگي هاي تخصصي با معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضاییه در شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر برگزار شد.مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر هدف از اجرای این تفاهم نامه را ارتقای سطح عدالت قضایی وکاهش مشکلات حقوقی و قضایی واحدهاي صنعتي بیان کرد .


توسعه پيمانكاري فرعي راه‌ پیوند بین صنایع کوچک و بزرگ استان بوشهر است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: توسعه نظام مبادلات پيمانكاري فرعي راه‌ پیوند بین صنایع کوچک و بزرگ استان و عاملی برای تداوم تولید در واحدهای صنعتی و رونق بخشیدن به کل اقتصاد است .


شفافيت، رقابت و امکان پوشش ريسک، مهمترين انتظار توليدكنندگان بوشهري از بورس كالاست

مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي بوشهر گفت : ماموريت اصلي بورس کالا حمايت از کالاي ايراني، ايجاد شفافيت و رقابت به همراه تامين مناسب مواد اوليه توليد است.عملیات اجرایی احداث مخزن و ايستگاه پمپاژ شهرك صنعتي بندر ريگ آغاز شد

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر گفت: این مخزن با هدف ذخیره آب انتقالی برای توزیع در شهرك صنعتي بندر ريگ و با تامين اعتبار از محل اعتبارات عمرانی ساخته شده است؛ كه تاكنون 70 درصد پيشرفت فيزيكي داشته است.


افتتاح فاز اول طرح فرآوری آبزیان و كلنگ زنی طرح خوراک آبزیان در شهرک صنعتی دیلم

همزمان با ششمین روز از هفته دولت و در جریان سفر استاندار بوشهر به شهرستان دیلم، فاز اول طرح عمل آوری و فرآوری آبزیان به بهره برداری رسید


اولین کارخانه تولید آب آشامیدنی و نوشیدنی های گیاهی در استان بوشهر افتتاح شد

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر گفت: شركت ديانوش گستر بهاران اولين كارخانه ابهاي آشاميدني و شربتهاي عرق گياهي و آب ميوه انواع مركبات و غير مركبات در استان بوشهر است كه با استفاده از تكنولوژي روز كشور آلمان در صنايع غذايي اقدام به توليد محصول با هدف صادرات به كشورهاي حوزه خليج فارس نموده است .


بررسی مشکلات واحدهای شهرک صنعتی برازجان همزمان با هفته دولت

همزمان با چهارمين روز از هفته دولت به منظور رفع مشکلات واحدهای مستقر در شهرک های صنعتی استان بوشهر، جلسه ای با حضور مدير عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ،مدير شهرك صنعتي برازجان و واحد هاي صنعتي اين شهرك در ساختمان مديريت شهرك برگزار شد.با حضور معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران رونمایی شد: سامانه «سککوک»(سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار)

با حضور معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران رونمایی شد: سامانه «سککوک»(سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار)


در مراسم امضاي تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران دانشگاه فنی و حرفه ای تاكيد شد: ايجاد بسترهاي لازم براي توسعه فضای کسب و کار و استارت آپ¬ها

در مراسم امضاي تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران دانشگاه فنی و حرفه¬ای مطرح شد: ايجاد بسترهاي لازم براي توسعه فضای کسب و کار و استارت آپ¬ها


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک درهمایش روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای خبرداد: تربیت نیروی تخصصی مورد نیاز بخش صنعت با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای

مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران یگانه راهکار خروج از بن‌بست در وضعيت اشتغال را تمركز بر روي کارآفرینی جوانان متعهد و ماهر برشمرد و گفت: با همكاري دانشگاه فني و حرفه اي نيروهاي متخصص را تربيت و جواناني كارآفرين وارد بخش صنعت خواهيم كرد.


اولین نمایشگاه صنایع کوچک ایران با حضور 11 واحد صنعتي از استان بوشهر برگزار مي‌شود

مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي بوشهر گفت: اولین نمایشگاه صنایع کوچک ایران با هدف تسهیل فرصت های زنجیره تامین بازار از طریق نمایش محصولات و خدمات، نشست های تجاری رودررو با حضور 11 واحد صنعتي برتر از استان برگزار خواهد شد.
افتتاح بیستمین نمایشگاه بين المللي کیف و کفش تبریز با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک مطرح کرد: حمایت از بازارهای صادراتی کیف و کفش ایران


مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد: تدوين پيش نويس لايحه حمايت از فعاليت شركت هاي مديريت صادرات

مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد:تدوين پيش نويس لايحه حمايت از فعاليت شركت هاي مديريت صادرات


۲ واحد تولیدی و 2 طرح صنعتي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي به‌عنوان واحدهای نمونه استان انتخاب شدند

مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي بوشهر گفت: ۲ واحد تولیدی و 2 طرح صنعتي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي در حوزه صنعت و معدن به‌عنوان واحدهای برتر استاني شناخته شدند و در همایش روز صنعت معدن مورد تجلیل قرار گرفتند.


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک خبرداد: برگزاری بزرگترین نمایشگاه واحدهای تولیدی در ۲۱ مردادماه سال جاری« روز حمايت از صنايع كوچك »

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرک های صنعتی ایران در آيين تجليل از صنعتگران برتر استان گيلان به مناسبت گراميداشت روز صنعت،معدن وتجارت از برگزاری بزرگترین نمایشگاه واحدهای تولیدی در ۲۱ مردادماه سال جاری، روز حمايت از صنايع كوچك خبر داد.


معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت در جلسه شورای راهبری طرح توسعه صنعت پوشاک خبرداد : اختصاص100 میلیارد ریال یارانه به طرح ملی توسعه صنعت پوشاک در هراستان

معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت در جلسه شورای راهبری طرح توسعه صنعت پوشاک : اختصاص100 میلیارد ریال یارانه به طرح ملی توسعه صنعت پوشاک در هراستان صورت بلاعوض


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران خبرداد: راه اندازي مجدد201 واحد صنعتی در کشور طي سه ماه اخير

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با اقدام های انجام شده توسط دولت، طی سه ماه گذشته 201 واحد صنعتی تعطیل شده در کشور به طور مجدد راه اندازی شد.در آستانه فرارسيدن 21مرداد، روز حمايت از صنايع كوچك برگزار مي شود: نمايشگاه صنايع كوچك ايران با حضور بيش از 1000واحد صنعتي

در آستانه فرارسيدن 21مرداد ، روز حمايت از صنايع كوچك برگزار مي شود: نمايشگاه صنايع كوچك ايران با حضور بيش از 700واحد صنعتي


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک: سود تسهیلات صنایع کوچک هشت درصد کم می شود

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک :سود تسهیلات صنایع کوچک هشت درصد کم می شود


معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك تاكيد كرد:حفظ واحدهای تولیدی اولویت وزارت صنعت است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی کشور گفت: این سازمان حفظ واحدهای تولیدی موجود کشور را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد: اعطاي يارانه سود تسهيلات بانكي از محل اعتبارات منابع داخلي به طرح ملي پوشاك/ شناسایی و معرفی سرمایه‌گذاران روستایی برای تولید پوشاک

مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد:اعطاي يارانه سود تسهيلات بانكي از محل اعتبارات منابع داخلي به طرح ملي پوشاك /شناسایی و معرفی سرمایه‌گذاران روستایی برای تولید پوشاک


رحماني معاون وزيرصنعت ، معدن وتجارت : طرح تکمیل زنجیره صنایع معدنی در سال جاری در کشور اجرا می شود

معاون وزيردرامور توليد و معاون طرح و برنامه وزارت صنعت ،معدن و تجارت اعلام كرد: طرح تكميل زنجيره صنايع معدني در سال جاري در كشور اجرا مي گردد.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در نشست بررسي روند اجراي پروژه شناسايي ظرفيت هاي توليد ملي تاكيد كرد: افزايش اشتغال پايدار و GDP كشور با حمايت از صنايع كوچك وواحدهاي صنعتي دانش بنيان

معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در نشست بررسي روند اجراي پروژه شناسايي ظرفيت هاي توليد ملي اعلام كرد: حمايت از صنايع كوچك و واحدهاي صنعتي دانش بنيان در بازه اي زماني كوتاهي مي توان شاهد افزايش اشتغال پايدار در كشور بود.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در بازديد از واحدهاي صنعتي شهرك صنعتي راوند كاشان تاكيد كرد: پرداخت تسهيلات ويژه به صنعتگران

در بازديد معاون‌ وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران از شهرك صنعتي راوند كاشان بر پرداخت تسهيلات ويژه به صنعتگران تاكيد شد.


برگزاري مجمع عمومي طرح تملك داراي سرمايه اي سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران

9طرح تملك دارايي سرمايه اي در حوزه كمك به تكميل و ايجاد تصفيه خانه هاي فاضلاب شهركهاي صنعتي ، كمك به ايجاد و توسعه خوشه هاي صنعتي، ايجاد هفت شهرك فناوريو مراكز خدمات فناوري و كسب و كار ،كمك به نوسازي و تجديد ساختار صنايع، كمكهاي فني و اعتباري به صنايع لبني و همچنين كمك به ايجاد زير ساختهاي شهركهاي صنعتي و توسعه زير ساختهاي جاسك و گواتر بوده كه اقدامات مناسبي در اين راستا انجام شده است.